در کوین سرا از جدیدترین و داغ ترین اخبار و مطالب دنیای ارزهای رمزپایه مطلع می شوید .

صلیب مرگ شیبا اینو (SHIB) در مورد فروش عمده در آینده هشدار می دهد

0 418

ارز دیجیتال شیبا اینو (SHIB) با مضمون سگ، سیگنال شگفت انگیزی را در نمودار قیمت خود نشان می دهد و یک کراس مرگ یا (صلیب مرگ) را در نمودار چهار ساعته خود تشکیل داده است.

شیبا اینو یک ارز دیجیتال الهام گرفته شده از میم است که طرفداران قابل توجهی در جامعه به دست آورده است. این ارز با دیگر سکه‌های با مضمون سگ مانند دوج کوین در بخش سکه‌های میم در بازار ارز دیجیتال رقابت می‌کند. توسعه دهندگان پشت شیبا اینو برای ایجاد ویژگی ها و ابزارهای جدید برای پروژه کار کرده اند. یک ابتکار مهم راه اندازی شیباریوم بود، یک راه حل مقیاس پذیر لایه 2 که برای بهبود سرعت تراکنش و کارمزد کمتر طراحی شده است.

با این حال، از زمان راه اندازی در شبکه اصلی، شیباریوم هنوز تاثیر مثبت قابل توجهی بر عملکرد قیمت شیبا اینو نداشته است. قیمت SHIB در میان رکود اخیر، یک الگوی فنی به نام “صلیب مرگ” در نمودار کوتاه مدت خود شکل داده است.

آیا فروش دیگری برای شیبا اینو قریب الوقوع است؟

تلاقی مرگ یا کراس مرگ زمانی که اتفاق می‌افتد نشان‌دهنده پتانسیل فروش عمده است. کراس مرگ یک اصطلاح در تحلیل تکنیکال است که برای توصیف نقطه‌ای که میانگین متحرک کوتاه مدت، میانگین متحرک بلند را رو به پایین قطع می‌کند، استفاده می شود که کراس مرگ نشان دهنده یک روند نزولی است. برای SHIB، میانگین متحرک 50 دوره ای آن از MA 200 دوره ای خود عبور کرد.

با این حال، تلاقی های مرگ می توانند شاخص های عقب مانده باشند، به این معنی که بسیاری از فروش ها ممکن است قبل از وقوع متقاطع اتفاق افتاده باشد. SHIB پس از کاهش قابل توجهی در سال گذشته، از بالاترین رکورد خود در سال 2021 باقی مانده است.

برخی تحلیلگران بر این باورند که با توجه به سیگنال نزولی قاطع، نزول بیشتری در انتظار شیبا است. اما بعضی دیگر در مورد نزولی بودن بیش از حد فقط بر اساس صلیب مرگ هشدار می دهند و آن را چندان معتبر نمی دانند. فعلا در محدوده اخیر خود 0.000008000 دلار است. اینکه آیا صلیب مرگ جرقه ای برای نزول بیشتر ایجاد می کند، یا ثابت می کند که یک شاخص عقب مانده است، باید منتظر ماند.

منبع cryptonews.net

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.