در کوین سرا از جدیدترین و داغ ترین اخبار و مطالب دنیای ارزهای رمزپایه مطلع می شوید .

آینده پپه پس از سقوط اخیر آن چگونه خواهد بود؟

0 216

پس از آن که توسعه دهندگان ناشناس پپه نزدیک به 16 میلیون دلار از توکن های PEPE خود را در 24 آگوست فروختند، قیمت این توکن به خاطر ترس از کلاهبرداری راگ پول بیش از 20 درصد سقوط کرد.
کاهش شدید قیمت پپه بعد از انتقال حجم زیادی توکن توسط تیم توسعه آن

ادعاهای کلاهبرداری راگ پول زمانی مطرح شد که 16 میلیون دلار توکن PEPE از کیف پول مالتی‌سیگ توسعه دهندگان در 24 آگوست به صرافی های مختلف ارز رمزنگاری ارسال شد.

حساب رسمی پپه در ایکس با انتشار پستی توضیح داد که سه عضو سابق تیم پروژه پپه بدون مطلع کردن بقیه اعضای تیم، 16 تریلیون توکن PEPE را از کیف پول مالتی‌سیگ سرقت کرده و فروخته اند.

در حال حاضر، سرمایه گذاران ارز رمزنگاری و علاقه مندان به پپه به این فکر می کنند که آیا این میم کوین می تواند به سطوح قبل از کلاهبرداری راگ پول بر گردد یا خیر.

آینده پپه از نظر تحلیلگران و کارشناسان

” Reetika Trades “، معامله گر ارزهای رمزنگاری، ضمن این که گفت روشی که توسعه دهندگان توکن ها را فروخته اند ناخوشایند بود، آینده مثبتی را برای پپه پیش بینی کرد. وی معتقد است که این اتفاق در نهایت “اثرات ناچیزی” بر چشم انداز توکن در دراز مدت خواهد داشت.

این معامله گر افزود این یک میم کوین فاقد کاربرد در دنیای واقعی است، بنابراین خروج برخی از توسعه دهندگان آن تاثیری بر این توکن ندارد. با فروش حجم زیادی پپه توسط توسعه دهندگان، تهدید فشار فروش از طرف آنها در آینده کاهش یافته که این در دراز مدت به نفع پروژه است.

Reetika همچنین هشدار داد که پپه یک میم کوین بدون کاربرد و اساسا بی ارزش است. قیمت میم کوین ها اغلب نوسانات شدیدی دارند و هرگونه سرمایه گذاری در این نوع دارایی ها بیشتر شبیه به قمار است.

معامله گر با نام مستعار “Horse” گفت که خارج کردن باقیمانده توکن ها از دست توسعه دهندگانی که فروخته اند یک حرکت مثبت و مفید در دراز مدت است، به خصوص اگر تلاش برای شبیه شدن به دوج کوین باشد.

این احساسات در گزارش Kaiko منعکس شده که خاطرنشان کرد علیرغم سقوط ناگهانی قیمت پپه، حجم معاملات و نقدشوندگی آن به طرز شگفت آوری بالا بود.

حجم پپه

البته، همه موافق نیستند که پپه آینده روشنی خواهد داشت. تحلیلگران شرکت سانتیمنت هشدار دادند که با وجود تبدیل شدن پپه به پربحث ترین موضوع پس از ادعاهای کلاهبرداری راگ پول، معامله گران باید منتظر “نوسانات بیشتری” باشند.

معامله گر Kaleo نزولی ترین نظر را برای پپه ارائه کرد و گفت انتظار دارد که این میم کوین به طور کامل از بین برود.

منبع Cointelegraph

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.