در کوین سرا از جدیدترین و داغ ترین اخبار و مطالب دنیای ارزهای رمزپایه مطلع می شوید .
Bitcoin
Ethereum
Ripple
Bitcoin Cash \/ BCC
Litecoin
EOS
Binance Coin
Stellar
Cardano
Tronix
Monero
DigitalCash
Tezos
Ethereum Classic
-18.91%
NEO
-11.13%
Maker
-5.32%
Ontology
-13.17%
ZCash
-14.17%
Dogecoin
-5.04%

اکسچنجینگ دات آی آر پس از چند سال فعالیت، دامنه و لوگوی خودش را تغییر داد

0 1,553

اکسچنجینگ دات آی آر(Exchanging.ir) که اکنون فعالیت خودش را به اکسچنجینگ دات سی سی(Exchanging.cc) منتقل کرده است، لوگوی قبلی خودش را نیز آپدیت کرده و در دامنه جدید با قابلیت های بیشتر از قبل در دسترس است.

اکسچنجینگ اولین سایت تبادل بیت کوین در ایران است و مبادلات کریپتوکارنسی را از سال 2013 و از بیت کوین 80 دلاری آغاز کرده است. اکسچنجینگ که قبل از گسترش مبادلات کریپتوکارنسی، تبادل ارزهای دیجیتال را انجام می داد با محبوبیت یافتن بیت کوین، خرید و فروش آن را در سال 2013 آغاز کرد و در ادامه لایت کوین و سپس دیگر ارزهای رمزنگاری را نیز به مبادلات خود اضافه کرد.

در حال حاضر بیت کوین، لایت کوین، اتریوم، ریپل، بیت کوین کش، دش، مونرو، زیکش، بیت کوین گلد، اتریوم کلاسیک، اییاس، نئو، آیوتا، دوج کوین، ترون، استلار، بیت کوین اِس وی، کاردانو، بایننس کوین و تدر در لیست تبادل اکسچنجینگ قرار دارند و تبدیل این ارزها به یکدیگر در تمام 24 ساعت شبانه روز توسط اکسچنجینگ با سرعت انجام می شود.

همچنین اکسچنجینگ در بخش تبدیل ارزهای دیجیتال و کریپتو کارنسی، علاوه بر زبان فارسی از زبانهای انگلیسی، روسی، آلمانی و ترکی پشتیبانی می کند.

https://exchanging.cc/

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.