در کوین سرا از جدیدترین و داغ ترین اخبار و مطالب دنیای ارزهای رمزپایه مطلع می شوید .

معرفی و بررسی دستگاه استخراج بیت کوین؛واتس ماینر ++M30S

0 484

واتس ماینر ++M30S جدیدترین دستگاه استخراج از سری واتس ماینرها است که توسط شرکت میکرو بی تی(MicroBT) ارائه شده است. این دستگاه استخراج با قدرت 112 تراهش بر ثانیه و مصرف برق 3472 وات، یکی از قدرتمندترین دستگاه های استخراج است. واتس ماینر ++M30S از الگوریتم SHA-256 استفاده می کند و بنابراین می توان از آن برای استخراج ارزهایی مثل بیت کوین و بیت کوین کش استفاده کرد.

بررسی واتس ماینر ++M30S

این دستگاه استخراج واتس ماینر مصرف برق و نرخ هش بالایی دارد و بنابراین برای افرادی که تازه وارد عرصه استخراج شده اند شاید خیلی مناسب نباشد. اما اگر توانایی تامین و پرداخت هزینه های برق این دستگاه را دارید، سودآوری مناسبی خواهد داشت. 

واتس ماینر ++M30S در اکتبر سال 2020 توسط شرکت میکرو بی تی عرضه شد و قدرتمندترین دستگاه های استخراج موجود در حال حاضر است.

میزان صدای این مدل واتس ماینر 75 دسی بل بوده که می توان گفت در بین دستگاه های استخراج میزان صدای متوسطی دارد. اغلب دستگاه های استخراج صدایی بین 60 تا 80 دسی بل دارند. با این حال با توجه به این مقدار صدا، برای انجام استخراج در داخل خانه مناسب نیست. بنابراین در صورتی که قصد خرید این دستگاه استخراج را دارید، باید میزان و مصرف برق و صدای زیاد آن را در نظر داشته باشید.

واتس ماینر ++M30S دارای دو فن بوده که به خنک کردن و طول عمر بیشتر این دستگاه استخراج کمک می کند. برای بازدهی و راندمان بهتر دمای محیط باید بین 5 تا 40 درجه باشد.

با توجه به قدرت هش، مصرف برق و سختی استخراج فعلی، دستگاه استخراج واتس ماینر ++M30S سودآورترین دستگاه استخراج در حال حاضر است. سودآوری روزانه فعلی این دستگاه استخراج 49 دلار است. قیمت بیت کوین، قیمت برق و سختی استخراج بر مقدار این سودآوری موثر است. 

مشخصات دستگاه استخراج واتس ماینر ++M30S

مشخصات++Whatsminer M30S
شرکت سازندهمیکرو بی تی(MicroBT)
تاریخ عرضه(میلادی)اکتبر 2020
الگوریتمSHA-256
نرخ هش(Th/s)112
وزن(کیلوگرم)12.8
ابعاد(میلیمتر)125x225x425
اندازه تراشه(نانومتر)12
میزان صدا(دسی بل)75
تعداد فن2
توان مصرفی(وات)3472
دما(سانتیگراد)5-40
ارزهای قابل استخراجبیت کوین(BTC)، بیت کوین کش(BCH)، کرون(CRW)، اِ کوین(ACOIN)، کور کوین(CURE)، بیت کوین اس وی(BSV)، پیرکوین(PPC)، داتشی ای مارک(DEM) و تراکوین(TRC)
درآمد خالص روزانه با توجه به قیمت فعلی بیت کوین(دلار)49.9
منبع asicminervalue.com

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.