در کوین سرا از جدیدترین و داغ ترین اخبار و مطالب دنیای ارزهای رمزپایه مطلع می شوید .

آیا ساتوشی ناکاموتو از آینده آمده است؟

0 1,829

دنیای رمزنگاری پر از رمز و راز، هویت های نامعلوم و دسیسه ها است. حتی خالق بیت کوین، اولین ارز رمزنگاری، هنوز هویتی نامعلوم دارد و هیچ نشانه ای که هویت شخص یا اشخاص پشت این پروژه را مشخص کند، وجود ندارد.

اخیرا افراد زیادی ادعا کرده اند که ساتوشی ناکاموتو هستند. حتی اطلاعاتی سه قسمتی از هویت ساتوشی ناکاموتو منتشر شد. در آخرین نظریه عنوان شده که خالق بیت کوین اصلا انسان نیست، بلکه یک هوش مصنوعی پیشرفته است که این طرح را اجرا کرده است. یک کامپیوتر کوانتومی از آینده.

آیا ساتوشی ناکاموتو یک هوش مصنوعی از کنترل خارج شده جهنمی است که می خواهد با استفاده از بیت کوین کنترل دنیا را در دست گیرد؟

تئوری های زیادی در مورد توطئه بودن بازار رمزنگاری عنوان شده و حتی به برخی افراد اشاره شده که خود را مسافران زمان معرفی کرده اند و آمده اند تا در مورد آینده مربوط به بیت کوین هشدار دهند. هویت خالق بیت کوین نیز به همین اندازه مرموز است و حدس و گمان های زیادی را در مورد شخصیت وی به دنبال داشته که باعث شده بسیاری افراد به دروغ خود را ساتوشی ناکاموتو معرفی کنند.

زمانی که تئوری توطئه ای از آینده را با هویت ساتوشی ناکاموتو، خالق اسرارآمیز و ناشناس بیت کوین، ترکیب می‌کنیم، نتیجه نهایی داستانی غیرقابل باور، اما در تئوری امکان پذیر حاصل می شود.

نیک هینتون، شخصیت شناس و فیلسوف، نظریه ای را در مورد بالقوه بودن توطئه بیت کوین و خالق آن دارد. هینتون معتقد است نظریه های دیگری که درباره هویت واقعی ساتوشی ناکاموتو و مربوط بودن آن با سیا عنوان شده، اشتباه است. وی می گوید که ساتوشی ناکاموتو یک هوش مصنوعی از کنترل خارج شده است که سعی دارد کل دنیا را از طریق شبکه خود در دست گیرد.

اساس این تئوری از یک بلاک خاص ناشی می شود. این بلاک دارای یک هش بلاک با صفرهای است که به طرزی عجیب مشابه با اولین بلاک بیت کوین(Genesis Block) است که به بلاک چین اضافه شده. به دنبال صفرها اعدادی هستند که هینتون می گوید نمایانگر تئوری ” بیش از حد ساده بودن همه چیز” است.

هینتون می گوید، “تئوری ساده بودن همه چیز” به معنای ساده بودن نیست، بلکه به علت بسیار گیج کننده بودن، به این اصطلاح خوانده شده است. وی می گوید تصادفی بودن این اعداد بسیار معنی دار و فوق العاده نادر است و برای تولید آنها به سال ها زمان نیاز است.

این باعث می شود که به تئوری توطئه بزرگ از آینده برسیم. تنها روشی که می توان این کار را انجام داد این است که از آینده و با یک کامپیوتر کوانتومی انجام شده باشد. هینتون در توییت خود می گوید:

کامپیوترهای کوانتومی قادرند چندین محاسبه آماری را در یک لحظه انجام دهند. شاید یکی از این کامپیوترها در آینده ای بسیار دور در دسترس باشد.

با جمع بندی تمام این موارد، باید گفت که هینتون و برخی از افراد دیگر معتقدند ساتوشی ناکاموتو یک هوش مصنوعی از کنترل خارج شده در آینده است که با یک کامپیوتر کوانتومی در زمان سفر کرده. این رویدادی عجیب و شبیه فیلم های هالیوودی است. اما در تئوری بسیار محتمل به نظر می رسد و نمی توان آن را به طور قطع رد کرد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.