در کوین سرا از جدیدترین و داغ ترین اخبار و مطالب دنیای ارزهای رمزپایه مطلع می شوید .
Bitcoin
$8,919.24
+0.94%
Ethereum
$234.89
+1.32%
Ripple
$0.24
+2.49%
Bitcoin Cash \/ BCC
$329.61
+1.61%
Litecoin
$64.17
+3%
EOS
$3.66
+2.32%
Binance Coin
$19.52
+2.48%
Tether
$1.00
+0.1%
Stellar
$0.06
+3.5%
Cardano
$0.05
+2.44%
Tronix
$0.02
+4.13%
Monero
$71.93
+0.01%
DigitalCash
$92.56
+8.12%
Tezos
$2.94
-0.64%
Ethereum Classic
$8.02
+2.33%
NEO
$11.65
+2.73%
Maker
$578.06
+1.07%
Ontology
$0.72
-0.1%
ZCash
$54.21
+3.16%
Dogecoin
$0.00
+3.85%

افراد نگهدارنده بیت کوین، قهرمانان دنیای رمزنگاری

0 552

نگه داشتن و یا Hodling بیت کوین نه تنها تبدیل به یک استراتژی مهم برای بسیاری از کاربران بیت کوین شده بلکه یکی از دلایل اصلی است که بیت کوین هنوز با ارزش ترین ارز رمزنگاری شده بازار می باشد.
” Hodling در واقع به معنای نگه داشتن ارز در بازارهای نزولی و عدم فروش آن است.”
وثیقه رمزنگاری جهت وام می تواند قیمت بیت کوین را افزایش دهد
برای سرمایه گذارن غیر فنی بیت کوین که این ارز را یک هفته پیش خریداری کرده، Hodling کمتر به عنوان یک استراتژی مهم به کار می رود. یکی از نتایج رکود بازار ارزهای رمزنگاری شده در سال 2018 این بود که اغلب سرمایه گذارانی که بعد از ماه نوامبر سال گذشته اقدام به خرید بیت کوین کرده بودند در حدود 70 درصد از سرمایه خود را از دست داده اند.
در حالی که ارزش بیت کوین در برابر دلار کاهش پیدا کرده است، اما این ترس که بار دیگر این اتفاق بیافتد وجود دارد. کاهش قیمت در صورت رسیدن به قیمت 20000 دلار و نیز کاهش مقبولیت.
در یک بازار نزولی طولانی، دارنده های ارز کمتر ارزهای خود را نقد و یا تبدیل می کنند و تا زمانی که ممکن است دارایی های خویش را نگه می دارند.
این حرکت و فاز فعلی بیت کوین موضوع حجم قابل توجهی از تحقیقات در داخل و خارج صنعت ارزهای رمزنگاری است. به عنوان مثال در اوایل ماه گذشته گزارش شد که بخش قابل توجهی از بیت کوین عرضه شده در سال گذشته، در مقایسه با آلت کوین هایی مانند بیت کوین کش، در کیف پول ها نگهداری شده و هنوز مورد استفاده قرار نگرفته است.
در عین حال، اطلاعات اخیر نشان می دهند تقریبا نیمی از بیت کوین موجود برای بلند مدت ذخیره شده و نیم دیگر آن به طور فعال وارد گردش بازار شده است.
سرویس های خدماتی وام مانند اینلاک(InLock)، که با وثیقه قرار دادن و قفل کردن ارزهای رمزنگاری، وام نقدی در اختیار قرار می دهد، می توانند اساسا با کاهش عرضه باعث افزایش قیمت ها شوند.
با این حال بسیاری از مفسران بهبود بازارها را تا پایان سال جاری میلادی پیش بینی می کنند، که هرگونه تغییر قابل توجه می تواند در میل سرمایه گذاران برای HODL ارز خود موثر باشد و بار دیگر روند بازار را تغییر دهد.
چرخه Hodling در بازار نزولی و فروش و مبادلات در بازارهای صعودی به خوبی قابل لمس و مشاهده است. اطلاعات جمع آوری شده توسط پلتفرم اعطای وام آنچین کپیتال نشان می دهد در سال 2018 چهارمین بخش از چرخه افزایش قیمت و سپس کاهش قیمت طولانی مدت و دوباره افزایش قیمت(بالاتر از افزایش قبلی) را شاهد هستیم.
با توجه به افزایش پذیرش و پایداری بنیادی بیت کوین، چیزی که حتی سال گذشته فاقد آن بود، تمرکز بر داد و ستد را برای کاربران راحت تر کرده و با استفاده از گزینه های جایگزین به جای استراتژی HODL و یا تجارت تنها، بر روی عادات سرمایه گذاران می تواند تاثیر گذار باشد.
پیتر گرگو مدیر ارشد بازاریابی اینلاک معتقد است که ذخیره کننده های ارزهای رمزنگاری قهرمانان واقعی دنیای این فضا هستند. وی می گوید:

آنها حتی زمانی که بازارها روند نزولی دارند سرمایه دیجیتال خود را نگه می دارند. به این ترتیب باعث کاهش حرکت نزولی و کنترل عرضه می شوند، که در نهایت منجر به تغییر روند نوسانات می شود.
حالا تصور کنید چه اتفاقی خواهد افتاد، در حالی که هنوز دارایی های رمزنگاری نگه داشته شده اند، اینلاک دسترسی به خرید این دارایی ها را فراهم کند. می توان گفت چشم انداز جدیدی باز می شود.

این شرکت ها همراه با گذشت زمان و نیز سایر محصولات دیگر نهادهای سرمایه گذاری، می توانند باعث سود بردن از سرمایه گذاری در بیت کوین شوند، چه قیمت ها به سمت بالا حرکت کند و یا به سمت پایین.
اینلاک یکی از اولین حرکت ها در این صنعت نوپا است. این شرکت وام هایی اعطا می کند که از ارز رمزنگاری به عنوان وثیقه استفاده می شود.
یکی از جانشینان طرح های وام همتا به همتا مثل Bitbond و BTCJam، روش و فرم وام InLock است که با هدف محافظت سرمایه های سرمایه گذاران تازه کار در برابر نوسانات شدید قیمتی ایجاد شده است. حتی اگر ذخیره بیت کوین در کوتاه مدت و وثیقه رمزنگاری شده وام ها، تسویه و وارد بازار شود، هنوز هم پول نقد کافی برای خرید، قابل دسترس است که اجازه خرید در نرخ جدید را امکان پذیر می کند.

منبع bitcoinist

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.