در کوین سرا از جدیدترین و داغ ترین اخبار و مطالب دنیای ارزهای رمزپایه مطلع می شوید .

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم در محدوده صعود یا شکست آن

0 346

در نمودارهای تایم فریم بالاتر، به نظر می رسد اتریوم از روند نزولی خارج شده باشد. قیمت این دارایی در حال حاضر با روند صعودی معامله می شود و با کاهش حجم همراه است و از منظر فنی، ماهیت نزولی دارد .

ETH/USDT توسط TradingView

با این حال، اتریوم طی چند ساعت گذشته توانسته بهبودی ملایم را آغاز کند. از 1609 دلاری که یک روز پیش ثبت شد، قیمت این دارایی تا کنون بیش از 2 درصد افزایش یافته است. بنابراین، ETH می‌تواند سوگیری نزولی خود را در کوتاه‌مدت کنار بگذارد و بازگشتی را از خط روندی پایین‌تر راه‌اندازی آغاز کند. اگر اتریوم در آخر هفته بالاتر از سطح فعلی باقی بماند، ممکن است در چند روز آینده تا 19 درصد افزایش یابد. با این حال، ابتدا باید مقاومت 1789 دلاری را طی کند.

با این وجود، اگر ETH نتواند در آخر هفته جایگاه خود را حفظ کند، احتمال شکست تشدید خواهد شد. در چنین سناریویی، 1514 دلار و 1452 دلار سطوحی هستند که باید در کوتاه مدت مراقب آنها باشید.

نقش آخر هفته درسو گیری جهت اتریوم

شتاب خرید به تدریج در بازار اتریوم در حال افزایش است. جریان خالص دارندگان بزرگ اخیرا مثبت بوده است.

طی سه روز گذشته، این متریک در محدوده 8000 تا 50000 ETH در نوسان بوده است. با این حال، احساسات خرده‌فروشی باید کاهش یابد.

بنابراین، فعالیت در آخر هفته ممکن است نقشی اساسی در تعیین سوگیری جهت اتریوم داشته باشد.اگر گاوها با موفقیت به پایان برسند، آنگاه ETH در مسیر آزمایش مجدد اوج خود را در ماه های می(اردیبهشت) تا ژوئیه(دی) خواهد دید.

با این حال، اگر سفارشات فروش بالا رود، دارایی به سطوح ادغام سه ماهه اول کاهش می یابد.

منبع watcher.guru

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.