در کوین سرا از جدیدترین و داغ ترین اخبار و مطالب دنیای ارزهای رمزپایه مطلع می شوید .

قیمت پایین اتریوم در سپتامبر می تواند نشانه پایان بازار نزولی بیت کوین باشد

0 581

طبق تئوری جدید یک تحلیلگر ارز رمزنگاری، کاهش قیمت اتریوم در ماه سپتامبر برای پایان بازار نزولی سال 2018 امری ضروری بود.

اریک تیز: ما از منظری اشتباه به بازار نگاه می کردیم
اریک تیز، مفسر بازار سهام رمزنگاری UTR، با پست توئیت های پشت سر هم اظهار کرد، افزایش قیمت بیت کوین به بالاترین سطح خود در دسامبر سال 2017 به دلیل سرمایه گذاری اتریوم در ICO(عرضه اولیه ارز) بود.
زمانی که گرایش به سرمایه گذاری در ICO کاهش پیدا کرد، قیمت ها نیز شروع به فروپاشی کردند و قیمت بیت کوین در فوریه امسال به سطوح پایین تر از 5900 دلار و قیمت اتریوم در سپتامبر نیز به 170 دلار رسید.
او با توجه به اینکه مفهوم بالا یک نظریه است، نوشت:

اوج گرفتن قیمت بیت کوین در پایان سال 2017 توسط یک حباب عظیم ICO(ERC20) بوجود آمده بود که به طور غیر مستقیم بوسیله ی اتریوم شکل گرفته بود. به این معنی که کاهش قیمت اتریوم در اوایل ماه سپتامبر برای پایان دادن به بازار نزولی ضروری بود.
ما همه از منظری اشتباه به قیمت ها نگاه می کردیم و بر این گمان بودیم که بیت کوین مقصر اصلی بود.

مفسران صنعت رمزنگاری و سایر مفسران خارج از این صنعت مدت زیادی است به دنبال توضیحی مناسب برای عملکرد آهسته و مداوم اکثر دارایی ها در امسال هستند.
طبق گزارش بیت کوینیست، صحبت در مورد ورود سرمایه گذاران نهادی به بازار و کمک به قیمت ها همچنان ادامه دارد در حالی که آنالیزهای تحلیلی نشان می دهند کاهش قیمت هنوز به پایان نرسیده است.
با وجود اینکه اکثر منابع در پیدایش یک دوره سرنوشت ساز در همین نزدیکی ها توافق دارند، اختلاف نظرهایی درباره ی تاثیر واقعی نهادهای مالی و سایر عوامل بر این صنعت وجود دارد.

نمودار بیت کوین

اریک تیز در این ضمن می گوید، سرمایه هایی که بوسیله ی صرافی ها، صدور توکن ارز پایدار تدر(USDT) و سایر عوامل به بازار جریان می یابند، به اوج گرفتن و بیشترین حد بازار نزولی کمک می کنند.
قیمت بیت کوین طی چند ماه گذشته از ثبات گسترده ای برخوردار بوده است و در زمان نگارش این مقاله دارای 0.31 درصد کاهش نسبت به قیمت دلار می باشد.

منبع Bitcoinist

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.