در کوین سرا از جدیدترین و داغ ترین اخبار و مطالب دنیای ارزهای رمزپایه مطلع می شوید .

ده ارزی که بهترین عملکرد را در سال 2019 داشته اند

1 881

به نظر می رسد بهبود قیمت بیت کوین طی چند ماه گذشته دیدنی و جذاب بوده است. با این حال حتی نام این ارز نتوانست در لیست 5 ارز برتر رمزنگاری سال 2019 قرار گیرد.

بنابراین بدون توضیحات اضافی به ده ارز برنده سال 2019 نگاهی می اندازیم.

1. بایننس کوین (BNB) %475+

بایننس کوین اولین ارزی بود که توانست در ماه آوریل امسال از اوج قیمت خود در ژانویه سال 2018 عبور کند. ماهیت این ارز طوری موثر واقع شده که طی دو ماه گذشته توانسته در ردیف ده ارز برتر از نظر ارزش بازار قرار بگیرد. حتی هک 41 درصدی صرافی بایننس نتوانست برای مدت طولانی این ارز را در سطح پایین قرار دهد. طوری که فقط در سه روز گذشته، به یک رکورد قیمت جدیدی دست یافت. کسب 475 درصد سود در عرض 5 ماه قطعا دستاوردی کوچک و کم اهمیت نیست.

2. تزوس (XTZ) %255+

تزوس به دلایل زیادی، سال 2018 ناهموار و سختی را پشت سر گذراند. ارزش بازار این ارز با راه اندازی نهایی شبکه اصلی خود در ماه سپتامبر، 170 میلیون دلار سقوط کرد. اما در ماه مارس و تنها در سه روز توانست مجدد 70 درصد افزایش یابد. تزوس به افزایش ارزش بازار خود ادامه داد و از ابتدای سال تاکنون 255 درصد افزایش داشته است.

3. لایت کوین (LTC) %254+

روند لایت کوین در سال 2019 تاکنون فقط صعودی بوده است. لایت کوین با تحصیل سودهای ثابت تقریبا در هر ماه، از نظر عملکرد سومین ارز برتر بازار شناسایی شده است. این ارز به دنبال اخبار حتی ضعیف، سودهای خوبی در ماه فوریه بدست آورد و سپس در ماه مارس، آوریل، مه به همین شکل نیز از بازار بهره مند گردید. در 70 روز آینده رویداد نصف شدن پاداش استخراج لایت کوین اتفاق خواهد افتاد و چه کسی می داند پس از آن چقدر افزایش پیدا خواهد کرد؟

4. بیت کوین کش (BCH) %166+

هارد فورک بیت کوین کش در نوامبر 2018 منجر به یک جنگ هش تلخ شد که تاثیر آن بیشتر از سایر فورک ها ملموس بود. بیت مین عرضه اولیه عمومی (IPO) خود را به تعویق انداخت و جیهان وو مدیرعامل خود را برکنار کرد. هر چند این ارز، زیان رسیده به خود را امسال به آرامی و به لطف ارتباط نداشتن با دکتر کریگ رایت، جبران نمود.

5. اییاس (EOS) %158+

اییاس نیز امسال، پنجمین ارز از نظر ارزش بازار تاکنون سودهای شگفت آوری را کسب کرد. وقتی دن لاریمر، بنیانگذار آن تهدید کرد قادر به منحل کردن شبکه های بیت کوین و اتریوم است، برنامه های غیرمتمرکز و پلتفرم قراردادهای هوشمند این ارز در راس اخبار امسال قرار گرفت.

6. بیت کوین (BTC) %134+

امسال سودهای کسب شده توسط بیت کوین باعث شد تا رسانه های اصلی اقتصادی توجه خود را معطوف کرده و جزییات آن را یادداشت نمایند. هر چند، این ارز همچنان در خارج از 5 ارز برتر جدول ما قرار گرفته، سودهای اخیر آن تنها شروع کار بوده و به گفته برخی ممکن است در یک بازار افزایشی 2 الی 3 ساله قرار گیرد.

7. کاردانو (ADA)  +106%

8. دش (DASH) %100+

9. مونرو (XMR) %93+

10. اتریوم (ETH) %91+

کسب چنین سودهایی در 5 ماه باعث می شود هر سرمایه گذار بازار سهام اشک شوق بریزد. چهار ارزی که در انتهای لیست ده ارز برتر بازار 2019 ما قرار گرفته اند همگی از ابتدای سال تاکنون دوبرابر شده اند.

هر کدام از این ارزها به محض پایان رسیدن زمستان ارزهای رمزنگاری و فرا رسیدن بهار آن به طور باورنکردنی عملکرد خوبی داشتند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1 نظر
  1. F.z می گوید

    سلام..ایا ارزv2cیک ارزمعتبرهست .؟ واینک ممکن دارای اعتباربشه که خریداری کنیم