در کوین سرا از جدیدترین و داغ ترین اخبار و مطالب دنیای ارزهای رمزپایه مطلع می شوید .

تحلیلگر سانتیمنت: احتمال جهش قیمت 6 آلت کوین

0 7,905

با وجود ده ها هزار آلت کوین در بازار، سرمایه گذاران نمی توانند همه توکن های مستعد رشد را زیر نظر بگیرند و فرصت خرید آنها را از دست می دهند. البته، اغلب اوقات کوتاهی از طرف سرمایه گذار نیست، چون رهگیری تعداد زیادی توکن برای آنها دشوار است. بنابراین، یک تحلیلگر شرکت سانتیمنت در مجموع 6 آلت کوین را معرفی کرده که نادیده گرفته شده اند و احتمالا در حال آماده شدن برای یک روند صعودی هستند.
آلت کوین ها چه هستند؟آنچه باید درباره آنها بدانید

معرفی چند آلت کوین توسط یک تحلیلگر براساس فعالیت شبکه

همانطور که تحلیلگر ارز رمزنگاری در مقاله ای در سانتیمنت (insights.santiment.net) اشاره کرده، 6 آلت کوینی که در ادامه به آنها اشاره خواهیم کرد، به دلیل افزایش فعالیت در شبکه انتخاب شده اند. این توکن ها توانسته اند در رادار این تحلیلگر باقی بمانند، چون فعالیت های آنها در حجم تراکنش ها، رشد شبکه، تعداد تراکنش های بزرگ، فعالیت های نهنگ ها و غیره مورد توجه قرار گرفته اند.

به گفته تحلیلگر سانتیمنت، گاهی اوقات شبکه ها به دلیل روند صعودی اخیر قیمت شاهد افزایش فعالیت هستند. اما فرصت های پرسود مربوط به پروژه هایی است که اخیرا هیچ گونه افزایش قیمتی نداشته اند و رشد شبکه، یا تراکنش ها و خرید نهنگ ها در آنها افزایش یافته است. این تحلیلگر چند پروژه را معرفی کرده که به دلیل افزایش فعالیت در شبکه های آنها ممکن است نوسانات بیشتری داشته باشند.

1. بنکور (BNT) در صدر 6 آلت کوین منتخب

شبکه بنکور یک پروتکل بدون نیاز به مجوز است که به پروتکل های متن باز دیفای، خدمات ارائه می دهد. این شبکه افزایش قابل توجهی در برخی معیارها از جمله حجم بالای تراکنش ها، آدرس های فعال، رشد شبکه، تراکنش های نهنگ ها ، ورود کوین به صرافی ها  و کوین های خرج شده (مصرف شده) داشته است. این ممکن است پیش درآمدی برای افزایش قیمت BNT باشد.
دیفای چیست؟ اهداف، مزایا و موارد استفاده آن چه هستند؟

آلت کوین

2. کارتسی (CTSI)

شبکه کارتسی که دارای ویژگی محیط زمان اجرا برای لینوکس است، نیز شاهد افزایش معیارهای مشابه بنکور بوده که احتمالا نشان دهنده افزایش قیمت توکن CTSI خواهند بود. این معیارها شامل حجم بالای تراکنش ها، آدرس های فعال، تراکنش های نهنگ ها و کوین های خرج شده هستند.

3. هولو (HOT)

هولو عمدتا به دلیل تراکنش های نهنگ های آن در این فهرست آمده است. مقاله سانتیمنت همچنین به افزایش خرید و انباشت نهنگ ها (آدرس هایی که بین 100000 دلار تا 1 میلیون دلار هولد می کنند) و تراکنش های زیاد نهنگ ها، ورودی کوین به صرافی ها و کوین های خرج شده اشاره کرده است.

هولو

4. پاورپول (CVP)

پروتکل پاورپول نیز شاهد روند مشابه هولو بوده است. درست مانند هولو، نهنگ هایی که بین 100000 تا 1 میلیون دلار هولد می کنند، خرید و انباشت کرده اند. به گفته تحلیلگر سانتیمنت، فعالیت های شبکه پاورپول شامل افزایش آدرس های فعال، رشد شبکه، خرید توسط نهنگ ها و کوین های خرج شده (مصرف شده) هستند.

5. استورج (STORJ)

پروژه استورج که هدف آن ارائه خدمات ذخیره سازی پاک تر است، به سازمان ها و شرکت ها اجازه می دهد تا میزان آلایندگی کربن خود و همچنین هزینه های ذخیره سازی ابری خود را کاهش دهند. این آلت کوین به دلیل حجم بالای تراکنش ها، آدرس های فعال، رشد شبکه، خرید توسط نهنگ ها و کوین های خرج شده در فهرست تحلیلگر سانتیمنت قرار گرفته است.

استورج

6. یونی‌لند (UFT)

پروتکل یونی‌لند که تمام خدمات مالی غیرمتمرکز (دیفای) را در یک پلتفرم ارائه می دهد و از طریق قراردادهای هوشمند قابل دسترس است، نیز شاهد افزایش فعالیت بوده است. افزایش فعالیت یونی‌لند شامل حجم بالای تراکنش ها، رشد شبکه، تراکنش های نهنگ ها، خرید توسط نهنگ های دارای 100000 تا 1 میلیون دلار و ورود کوین به صرافی ها می شود.
قرارداد هوشمند چیست؟

احتیاط در مورد این 6 آلت کوین

اگرچه این آلت کوین ها افزایش زیادی در فعالیت های شبکه خود داشته اند، تحلیلگر سانتیمنت هشدار داد که به نظر می رسد از این 6 آلت کوین، 4 مورد به دلیل جهش قیمت، احتمالا شاهد بیشتر شدن فعالیت شبکه خواهند بود. برای دو مورد دیگر تضمینی برای جهش قیمت آنها وجود ندارد.

این مطلب نظرات تحلیلگر شرکت سانتیمنت را منعکس کرده و به هیچ عنوان مشاوره یا توصیه سرمایه گذاری نیست.
مثل همیشه، از سرمایه گذاران حوزه ارز رمزنگاری خواسته می شود که قبل از سرمایه گذاری، خودشان در مورد پروژه ها تحقیق کنند.

منبع newsbtc

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.