در کوین سرا از جدیدترین و داغ ترین اخبار و مطالب دنیای ارزهای رمزپایه مطلع می شوید .

دستور دادگاه آمریکا مبنی بر ارائه دارایی های بیت کوین کریگ رایت

0 530

یک دادگاه در فلوریدا به کریگ رایت، که طبق ادعای خود ساتوشی ناکاموتو است، دستور داد لیست آدرس های بیت کوین خود را ارائه کند.

اما آیا دکتر رایت مدعی است؟

این یک پرونده قضایی متفاوت است. در این پرونده، دیوید کلیمن، کریگ رایت را به اتهام سرقت 500 هزار الی 1 میلیون بیت کوین متهم کرد. هر چند هنگامی که ابتدا این پرونده ثبت شد، ظاهرا بیت کوین های مظنون متعلق به هیچکدام از طرفین (کریگ رایت و ساتوشی ناکاموتو) نبوده است.

این دستور از یک پرونده در دست اقدام علیه رایت نشات گرفته که در آن دیوید کلیمن ادعا می کند، رایت بیت کوین سرقت کرده است.

این دستور نیز با توجه به درخواست های شاکیان ایجاد شد. آنها از دادگاه خواستند تا رایت را وادار کند یک لیست از آدرس های عمومی بیت کوینی که در تاریخ 31 دسامبر 2013 داشته، ارائه کند.

این پرونده ها در واقع تنها به دلیل این که رایت ادعا کرد ساتوشی است، بوجود آمد. ظاهرا پس از اینکه کلیمن جهت توسعه بیت کوین به رایت کمک کرد، این دو استخراج بیت کوین را نیز انجام می دادند. پس از اجتناب رایت جهت ارائه لیست دارایی های بیت کوین خود در 31 دسامبر 2013، اکنون دادگاه تصمیم گرفته که باید آنها را ارائه دهد.

علاوه بر این، او باید جزییات مربوط به “بلایند تراست” که به واسطه ی آن تمام دارایی های بیت کوین خود را در سال 2011 منتقل کرده، تشریح کند. این روشی دیگر بود که رایت به منظور عدم افشای اطلاعات بیت کوین های تحت کنترل خود، اتخاذ کرد. هر چند اسناد دادگاه اشاره می کند که این اطلاعات از متولیان به راحتی قابل دریافت خواهند بود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.