در کوین سرا از جدیدترین و داغ ترین اخبار و مطالب دنیای ارزهای رمزپایه مطلع می شوید .

راه اندازی شبکه هوش مصنوعی برای اپلیکیشن های غیر متمرکز

0 803

 طبق انتشار یک خبر در روز گذشته، کورتکس یک شبکه برای اپلیکیشن های غیر متمرکز با استفاده از هوش مصنوعی(AI) را راه اندازی کرده است.

این شرکت ادعا می کند این اولین بار است که از هوش مصنوعی در یک شبکه رمزنگاری در این مقیاس استفاده می شود. کورتکس امیدوار است که از این فناوری جهت ایجاد گزارش های اعتبار سنجی برای صنایع مالی غیر متمرکز استفاده شود و جلوگیری از تقلب و کلاهبرداری را برای صرافی ها تسهیل کند. این شرکت معتقد است که از این فناوری می توان در بخش بازی و ورزش های اینترنتی نیز استفاده کرد و به این ترتیب طیف وسیعی از این فناوری بهره مند می شوند. زیکی چن، مدیر عامل کورتکس گفت:

در آینده ای نزدیک انتظار داریم که ارزهای پایداری را بر اساس یادگیری ماشینی، عملکرد غیر متمرکز، تشخیص رفتارهای مخرب، استفاده از منابع هوشمند و بسیاری دیگر از ویژگی ها را شاهد باشیم. این ها چالش هایی هستند که دسترسی مدل های هوش مصنوعی را در زنجیره بسیار ارزشمند خواهد کرد.

کورتکس به عنوان برنامه آینده خود اعلام کرد که قصد دارد با توسعه دهندگان برای پیاده سازی اپلیکیشن غیر متمرکز هوش مصنوعی در شبکه خود کار کند و ماشین یادگیری در شبکه را برای شبکه هایی فراتر از اتریوم ارائه دهد.

پیش از این، اتحادیه اروپا اعلام کرده بود که قصد دارد میزان داده هایی که می تواند به عنوان اطلاعات خام برای پروژه های هوش مصنوعی و بلاک چین استفاده شود را افزایش دهد.

یک شاخص هوش مصنوعی که ردیابی 100 ارز و توکن رمزنگاری را انجام می دهد اخیرا به ترمینال های مبادلاتی رویترز و بلومبرگ اضافه شده است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.