در کوین سرا از جدیدترین و داغ ترین اخبار و مطالب دنیای ارزهای رمزپایه مطلع می شوید .

لیست شدن زیکش در صرافی کوین بیس

0 1,136

طبق پست اعلام شده دیروز توسط صرافی بزرگ آمریکایی کوین بیس، این صرافی پشتیبانی از زیکش را در پلتفرم کوین بیس پرو راه اندازی می کند.

زیکش یک ارز رمزنگاری مبتنی بر فناوری غیرمتمرکز بلاک چین است که با هدف انجام معاملات به صورت کاملا خصوصی و امن تر نسبت به بلاک چین بیت کوین طراحی شده. گزینه “view key” در زیکش به منظور اجازه دادن به برخی افراد جهت مشاهده اطلاعات خصوصی کاربرانی که تراکنش را انجام داده اند، استفاده می شود. این گزینه ممکن است به منظور اشتراک گذاری اطلاعات بدون افشای عمومی آن استفاده شود.

این اعلامیه یادآور می شود که پلتفرم کوین بیس 12 ساعت قبل از در دسترس قرار گرفتن مبادلات زیکش، انتقالات ورودی آن را پذیرش می کند. مبالات زیکش با دلار تنها پس از داشتن نقدینگی کافی در دسترس قرار می گیرد.

در این اعلامیه همچنین اعلام شده که مبادلات زیکش در کوین بیس پرو در ابتدا برای کاربران این پلتفرم در ایالات متحده(به جز نیویورک)، انگلیس، اروپا، سنگاپور و استرالیا در دسترس قرار می گیرد. کوین بیس متعاقبا دسترسی کاربران مناطق بیشتری را فعال خواهد کرد.

کوین بیس همچنین تاکید می کند که مبادلات زیکش هنوز در Coinbase.com و برنامه تلفن همراه آن در دسترس نیست. با این حال شرکت اعلامیه جداگانه ای را در مورد آن در آینده منتشر خواهد کرد.

در اوایل این هفته کیف پول کوین بیس پشتیبانی از اتریوم کلاسیک را اضافه کرد و کاربران را قادر می سازد تا انتقالات این ارز را انجام  دهند.

روز گذشته کوین بیس مبادلات خارج از بورس(OTC) را برای مشتریان نهادی خود راه اندازی کرد. کوین بیس اعلام کرده که این حرکت در پی افزایش تقاضا برای انجام مبادلات رمزنگاری شده از سوی نهادهای سرمایه گذاری انجام شده است.

طبق اطلاعات سایت کوین سرا، پس از اعلام کوین بیس قیمت زیکش از 82 دلار به 93 دلار افزایش یافت. در حال حاضر قیمت این ارز در حدود 82 دلار است. ارزش بازار این ارز در حدود 438 میلیون دلار و مبادلات روزانه آن 178 میلیون دلار است.

قیمت زیکش

منبع cointelegraph

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.