در کوین سرا از جدیدترین و داغ ترین اخبار و مطالب دنیای ارزهای رمزپایه مطلع می شوید .

کوین بیس 50 ارز را برای لیست شدن بررسی می کند؛ رشد MITX ، KROM و BDP

0 610

صرافی کوین بیس در 11 آوریل فهرستی از 50 دارایی رمزنگاری را منتشر کرد که آنها را برای فهرست شدن در سه ماهه دوم سال 2022 بررسی می کند. هدف این صرافی از انتشار این لیست افزایش شفافیت فرایند فهرست کردن ارزها و توکن ها است.

پس از معاملات یک هفته ای که بسیاری از توکن های این فهرست شاهد پامپ و دامپ بودند، هیجانات در بازار فروکش کردند و مورفیوس لبز (Morpheus Labs)، کروماتیکا ( Kromatika) و بیگ دیتا پروتکل (Big Data Protocol) سه ارز برنده از این اعلامیه بودند.

مورفیوس لبز ( MITX )

مورفیوس لبز مجموعه ابزارهای توسعه یک بلاک چین گسترده را ارائه می دهد که برای ساده سازی فرایند توسعه اپلیکیشن های غیرمتمرکز در شبکه و زبان های برنامه نویسی مختلف طراحی شده است.

داده های کوین تلگراف مارکتس پرو و تریدینگ ویو نشان می دهند که به دنبال اعلامیه کوین بیس، قیمت توکن MITX حدود 185 درصد افزایش یافته و از کف 0.014 دلار در 12 آوریل به سطح 0.04 دلار در 15 آوریل رسیده است.

کوین بیس
نمودار 4 ساعته قیمت MITX

علاوه بر اعلامیه کوین بیس، اخبار مثبتی برای این پروتکل منتشر شدند که مربوط به NFT Launcher آن و همچنین راه اندازی لانچ پد مورفیوس لبز و پورتال توسعه دهنده SEED  بودند.

کروماتیکا ( KROM )

کروماتیکا فایننس یک پروتکل غیرمتمرکز معاملات ارز رمزنگاری است که یک محیط معاملاتی با کارمزد مبادله صفر را به کاربران ارائه می دهد و ربات ها را حذف و از اختلاف بین قیمت در سفارش ها جلوگیری می کند.

داده های کوین گِکو نشان می دهند که قیمت توکن KROM در 9 آوریل در حدود سطح 0.0525 دلار بوده و با  145 درصد افزایش به اوج 0.13 دلار در 12 آوریل رسیده است. در زمان انتشار این مطلب، KROM در حدود سطح 0.115 معامله می شد.

کروماتیکا
نمودار 2 ساعته قیمت کروماتیکا

پیشرفت هایی که به تقویت چشم انداز KROM کمک می کنند شامل راه اندازی نسخه دو کروماتیکا (Kromatika v2) در 20 آوریل و احتمال اضافه شدن آن به پروژه آربیتروم اودیسه (Arbitrum Odyssey) هستند.

بیگ دیتا پروتکل (BDP )

بیگ دیتا پروتکل یک پروژه مالی غیرمتمرکز است که بر ایجاد یک بازار نقدی برای داده های با ارزش تجاری از ارائه دهندگان حرفه ای داده متمرکز است.

داده های تریدینگ ویو نشان می دهند که قیمت توکن BDP پس از اعلامیه کوین بیس  204 درصد رشد کرد و در 11 آوریل از کف 0.058 دلار به اوج 0.177 دلار رسید. در زمان انتشار این مطلب، قیمت این توکن در حدود سطح 0.13 دلار بود.

بیگ دیتا
نمودار 4 ساعته قیمت BDP

علاوه بر این، حرکت صعودی توکن BDP به دلیل چندین پیشرفت قابل توجه برای این پروتکل، از جمله ادغام با شرکت اینترکانتیننتال اکسچنج از فورچون 500 و همکاری با MetaGameHub DAO و Securities Quote Xchange ادامه یافته است.

خروج 30000 بیت کوین از صرافی کوین بیس

بیت کوین ممکن است به زیر سطح 40000 دلار برسد، اما داده های جدید نشان می دهند که تقاضا از سوی سرمایه گذاران بزرگ کاهش نیافته است.

کی یانگ جو، مدیرعامل پلتفرم تحلیل داده کریپتوکوانت، با اشاره به خروج حجم زیادی بیت کوین از پلتفرم کوین بیس پرو گفت که نهادهای سرمایه گذاری در حال حاضر مشغول به خرید و انباشت هستند.

هفته گذشته تنها در یک روز تعداد 30000 بیت کوین از این صرافی خارج شده و البته چنین رویداد مشابهی نیز در ماه مارس رخ داده است.

بیت کوین
موجودی بیت کوین صرافی کوین بیس در برابر قیمت

فرمان اجرایی بایدن که برای بررسی جنبه های مختلف بازار ارزهای رمزنگاری طراحی شده، ظاهرا سرمایه گذاران بزرگ را از ورود به موقعیت خرید منصرف نکرده است.

صرافی ارز رمزنگاری
خروجی بیت کوین از تمام صرافی های ارز رمزنگاری

طبق گزارش های منتشر شده قبلی، تمام صرافی های ارز رمزنگاری در هفته گذشته شاهد خروج بیت کوین بودند و این روند در آوریل تقریبا مشابه ماه مارس است.

این کاهش عرضه در تضاد با شرایط کلان اقتصادی است که همچنان به دارایی های پر ریسک، از جمله ارزهای رمزنگاری، فشار وارد می کند.

منبع cointelegraph cointelegraph

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.