در کوین سرا از جدیدترین و داغ ترین اخبار و مطالب دنیای ارزهای رمزپایه مطلع می شوید .

رقابت ارزهای رمزنگاری؛ ارزهای برنده و بازنده ماه ژانویه

0 507

ماه اول سال 2019 تغییرات قابل ملاحظه ای را در قیمت ارزهای رمزنگاری ایجاد نکرد. اگر چه اغلب ارزهای رمزنگاری روند کاهشی را داشتند، اما چند ارز بودند که روند افزایشی را داشته باشند. از میان 10 ارز برتر از نظر ارزش بازار، تنها ترون رشد داشت و سایر ارزها به جز ارزهای پایدار، روند نزولی را داشتند.

در رتبه یازدهم بایننس کوین قرار گرفته است. این ارز که به دلیل کمتر بودن ارزش بازار در بین 10 ارز برتر قرار نگرفته، در بین ارزهای بالای جدول در رتبه دوم از نظر افزایش قیمت خالص قرار می گیرد.

ارزهای برتر

10 برنده در بین 50 ارز برتر

بزرگترین برنده با فاصله ای زیاد هولو(HOT) است که تنها در ماه ژانویه توانست 155 درصد افزایش را کسب کند. نکته مهم و خوب در مورد این ارز، تیم پشتیبانی آن است. آنها به طور منظم جامعه دارنده ارز خود را در مورد آنچه که در پشت صحنه پروژه هولو رخ می دهد و در مورد همه چیز، از طریق پست های روزانه در وبلاگ خود آگاه می کنند. فاکتور دیگر می تواند نزدیک شدن به واقعه تغییر توکن باشد. در واقع توکن های HOT با HOLO Fuel مبادله و جایگزین خواهند شد. یک توکن کاربردی مرتبط با توان محاسباتی جهانی هر میزبان در شبکه هولو.

10 ارز برنده ماه ژانویه

در رتبه دوم آگور (REP) قرار دارد که 53 درصد افزایش آن تقریبا یک سوم میزان افزایش هولو است. اما با این حال در بازار نزولی حال حاضر واقعا قابل توجه است. آگور این افزایش قیمت را مدیون راه اندازی پلتفرم پیش بینی ویل(Veil Prediction Platform) است. این پلتفرم امکان خرید سه جفت مبادلاتی اتریوم/دلار، آگور/دلار و زیرو ایکس/ دلار را آسان می کند.

دیگر برندگان این ماه که روند افزایشی خالصی را در طول این ماه داشته اند چین لینک(LINK)، ترون(TRX)، پاندی ایکس(NPXS)، بایننس کوین(BNB) و لایت کوین(LTC) هستند و هر یک به ترتیب 33.75%، 32%، 21.8%، 7.4% و 1.4% افزایش داشته اند. در رتبه دهم مونرو قرار دارد که با بیش از 8 درصد کاهش در ماه، این جایگاه را به خود اختصاص داده است.

در مقایسه با ماه دسامبر، تنها ترون و بایننس کوین در فهرست برندگان هر دو ماه قرار دارند.

10 بازنده ماه

در صدر جدول بازنده ها نم (XEM) قرار دارد که در حدود 40 درصد از ارزش خود را از دست داده است. بخش اعظم این سقوط پس از انتشار این خبر بود که زیربنا این ارز تنها برای یک ماه دیگر بودجه دارد. در رتبه بعدی بیت کوین کش با حدود 30 درصد کاهش قرار گرفته است. استلار و آیوتا نیز با تقریبا همین میزان افت، پس از آن قرار گرفته اند.

10 ارز بازنده ماه ژانویه

محدوده و مقدار افت و کاهش به قدری است که قابل چشم پوشی نخواهد بود. حتی آخرین بازنده در این لیست، آیکان(ICX)، در حدود 22 درصد افت داشته است. این نشان می دهد که در حال حاضر کاهش و افت یک قانون شده است نه یک استثنا.

در مقایسه با بازنده های ماه قبل تنها استلار و بیت کوین گلد مشابه بودند.

برنده ها و بازنده ها در بین 100 و 200 ارز برتر

در بین 100 ارز برتر تنها اوروس(EVR) بالاتر از هولو با 514 درصد افزایش قرار گرفته است. البته این یک دستاورد قابل توجه برای این ارز است. با این حال در بین 100 ارز برتر وضعیت سایر برندگان تفاوت و تغییر چندانی ندارد.

در بین بازنده های 100 ارز بالای جدول کمی اوضاع وخیم تر است. کوکوین شیرز(KCS) با 45 درصد کاهش، موبایلگو(MGO) با 43 درصد کاهش و کریپتو دات کام چین(CRO) با 39 درصد کاهش، به ترتیب در رتبه های اول تا سوم قرار دارند. در بین 200 ارز برتر، 7 ارز بالاتر از این سه قرار می گیرند که دنتا کوین(DCN) با بیش از 64 درصد کاهش بالاتر از همه است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.