در کوین سرا از جدیدترین و داغ ترین اخبار و مطالب دنیای ارزهای رمزپایه مطلع می شوید .

10 ارز برنده و بازنده ماه خونین نوامبر

0 894

در اواسط ماه نوامبر شاهد کاهش قابل توجهی در بازار ارزهای رمزنگاری بودیم که باعث تاثیر زیادی بر قیمت ها شد. بسیاری از ارزها حرکت قابل توجهی نداشتند و بازار نیز هنوز بهبود و اصلاح نیافته است. از 10 ارز برتر، تنها دو ارز کمی افزایش یافتند که یکی از آنها جزو ارزهای پایدار است. در کل در بین 50 ارز برتر از لحاظ ارزش بازار، در ماه گذشته در حدود 20 درصد یا بیشتر از ارزش خود را از دست داده اند.

به طور کلی روند نزولی بازار در ماه نوامبر کاملا مشهود است. اما با این وجود در یک بررسی اجمالی به برندگان و بازندگان این ماه خواهیم پرداخت.

10 ارز برنده

به طور کلی معمولا ارزهای پایدار در این لیست قرار نمی گیرند، زیرا فرض بر این است که قیمت آنها نوسان ندارد. با این وجود در لیست تنها دو ارز هستند که روند صعودی دارند: فکتوم(FCT) و بیت کوین کش اس وی(BSV). به نظر می رسد افزایش قیمت فکتوم پس از خبر مربوط به فناوری خدمات هارمونی بلاک چین باشد. از این فناوری برای افزایش بهره وری جهت بازاریابی و رهن و اجاره مسکن استفاده می شود. بیت کوین اس وی نیز یک ارز کاملا تازه وارد است که پس از هارد فورک بیت کوین کش ایجاد شده. به نظر می رسد علیرغم شرایط نامساعد حاکم بر بازار، برآیند حرکت این ارز صعودی است.

ارز سوم نم(XEM) است که با از دست دادن 17 درصد از قیمت خود در این جایگاه قرار گرفته است. بیسیک اتنشن توکن (BAT) با یک کاهش 32 درصدی در انتهای این جدول قرار گرفته است. این ارز در ماه گذشته نیز یکی از برندگان بود، اما با یک افزایش قابل توجه 40 درصدی.

در لیست این ماه برندگان دیگری از ماه اکتبر نیز حضور دارند. مانند چین لینک(LINK) که در حال حاضر یک چهارم ارزش خود را از دست داده است. در حالی که این ارز در ماه اکتبر در حدود 60 درصد افزایش داشته است. آرورا(AOA) نیز یکی از ارزهای مشترک برنده در ماه اکتبر و نوامبر است که 30 درصد کاهش داشته.

10 ارز برنده

10 ارز بازنده

بزرگترین بازنده این ماه تزوس(XTZ) با سقوط بیش از 60 درصدی است. پس از آن با کمی اختلاف، بیت کوین کش قرار دارد. بیت کوین کش در لیست بازنده های ماه اکتبر نیز قرار داشت. پس از این دو ارز آیکون(ICX) قرار دارد. تنها عضو مشترک دیگر بین ماه اکتبر و نوامبر که در لیست بازنده های هر دو ماه قرار دارد ویچین(VET) است.

اما یکی از ارزهای تعجب برانگیز مشترک بین ماه اکتبر و نوامبر، آترنیتی(AE) است. این ارز در ماه اکتبر در لیست برنده ها قرار داشت، در حالی که در ماه نوامبر در لیست بازنده ها قرار گرفته است.

بزرگترین بازنده در ماه اکتبر در حدود 44 درصد از ارزش خود را از دست داده بود، در حالی که در ماه نوامبر کمترین مقداری که آخرین بازنده از دست داده است، بیش از 50 درصد است. این نشان می دهد ماه نوامبر ماه خونینی بوده است.

10 ارز بازنده

برندگان و بازندگان 100 و 200 ارز برتر

در بین 100 ارز برتر همچنان فکتوم قرار دارد، اما در بین 100 ارز برتر، ارزهای بیشتری صعود داشته اند. این ارزها شامل فکتوم، بیت کوین اس وی، ادم(ODEM)، بیت کوین پرایویت(BTCP)، کواش(QASH) و دکس(DEX) هستند. اما در بین 200 ارز برتر نزداکوین قرار دارد که بیش از 400 درصد افزایش داشته است.

در بین بازنده های 100 ارز برتر، تزوس در رتبه چهارم قرار می گیرد. متاورز ای تی پی(ETP)، والتون چین(WTC) و آیون(AION) بالاتر از تزوس در بین بازنده ها قرار می گیرند. اما در بین 200 ارز برتر آپتیمال شِلف اَوِیلبیلیتی نتورک (OSA) به تنهایی با کاهشی 85 درصدی در رتبه نخست قرار دارد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.