در کوین سرا از جدیدترین و داغ ترین اخبار و مطالب دنیای ارزهای رمزپایه مطلع می شوید .

بررسی لغو افتتاح بخش مبادلات ارز رمزنگاری گلدمن ساکس

0 574

طبق گزارش بیزینس اینسایدر در تاریخ 5 سپتامبر، گلدمن ساکس در حال کم کردن یا متوقف سازی برنامه های خود جهت افتتاح بخش مبادلات رمزنگاری است.
برنامه این بانک برای ایجاد یک واحد ارز رمزنگاری تا پایان ماه ژوئن 2018 ابتدا توسط خبرگزاری بلومبرگ گزارش شد. این گزارش همراه با ذکر از منابعی بود که ادعا می کردند گلدمن ساکس قصد دارد اولین شرکت بزرگ وال استریت که در ارزهای رمزنگاری بازار راه اندازی می کند، باشد .
اکنون، طبق گزارش خبرگزاری بیزینس اینسایدر و به نقل از منابع نامشخص گفته شده، این بانک اولویت این پروژه را کاهش داده است. زیرا محیط نظارت در صنعت رمزنگاری هنوز واضح نیست. طبق گزارش این منابع، برای اینکه یک بانک تنظیم شده(از نظر مقررات) بتواند دارایی های دیجیتال را مبادله کند، گام های زیادی را باید قبل از اقدام به این کار انجام دهد که اغلب آن ها خارج از کنترل گلدمن ساکس خواهد بود.
سخنگوی گلدمن ساکس مایکل دووالی به خبرگزاری رویترز گفت:

در حال حاضر، ما به نتیجه ای درباره زمینه و محدوده ارایه دارایی های دیجیتال دست نیافته ایم.

قابل به ذکر است، این بانک قصد ندارد به طور کامل تجارت ارز رمزنگاری را رد کند. همانطور که خبرگزاری بیزینس اینسایدر ادعا کرد، گلدمن ساکس برای تولید یک محصول نظارتی ارز رمزنگاری تمرکز کرده است که به واسطه ی آن قادر خواهد بود از ارزهای رمزنگاری مشتریان بزرگ نگهداری کرده و پیگیر روند قیمتی آن نیز باشد.
در ماه مه، رانا یارد مدیر اجرایی گلدمن ساکس بیان کرد که طبق نتیجه گیری بانک، “بیت کوین یک کلاهبرداری نیست” طوریکه پس از آن این شرکت به طور رسمی از برنامه های خود برای خرید و فروش ارزهای رمزنگاری رونمایی کرد.
با وجود این، مقامات ارشد این شرکت درباره ی دارایی های دیجیتال در شک و تردید به سر می برند. بوید بلنکفین، مدیر عامل گلدمن ساکس قبلا گفته بود تجارت ارز رمزنگاری از نظر او هنوز در مرحله ی استانداردی نیست. اما گفت در صورتی که ارز رمزنگاری بیشتر پایه ریزی شوند درها را برای بررسی آن باز خواهد گذاشت.

منبع Cointelegrapgh

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.