در کوین سرا از جدیدترین و داغ ترین اخبار و مطالب دنیای ارزهای رمزپایه مطلع می شوید .

مدیرعامل بایننس: بازار صعودی هر لحظه از راه خواهد رسید

0 692

طبق گفته ی چانگ پنگ ژائو، مدیرعامل بزرگترین صرافی رمزنگاری جهان، بازار صعودی هر لحظه ممکن است بازگردد.

“بازار صعودی هر لحظه باز خواهد گشت”
چانگ پنگ ژائو، مدیرعامل بایننس در مصاحبه با کریپتو گلوب، کنفرانس 2018 سنگاپور، نگرش نسبتا مثبت خود را در رابطه با وضع فعلی بازار بیان کرد.
ژائو که در ایراد سخنانش نسبتا محتاط بود، اظهار داشت در مقایسه با سال 2015 هنگامی که سطح حمایت در نرخ 200 دلار قرار داشت، سال 2018 شاهد یک حمایت بسیاری قوی در سطح 6000 دلار بوده است. او نیز گفت، در یک بازه سالانه جنبش قیمت را مشاهده کرده و به اینکه بازار روندی نزولی داشته، به هیچ وجه اعتقادی ندارد.
او همچنین گفت:

اگر شما در یک بازه زمانی هفتگی یا ماهیانه به روند بازار نگاه کنید، بله صحیح است، بازار خیلی کم روند نزولی داشته است اما آن در یک هفته تنها 20 هزار دلار یا مقداری بیشتر، کاهش حجم سرمایه را در پی داشته است. من همیشه به روند بلند مدت بازار نگاه می کنم.

در نتیجه او فکر می کند بازار صعودی زودتر از آنچه که فکر می کنیم باز خواهد گشت.

بنابراین، از نظر من بازار صعودی هر لحظه از راه می رسد و طبق تجربه، اکتبر و دسامبر ماه های خوبی هستند. معمولا در ماه های قبل از کریسمس، قیمت های بازار اغلب افزایش می یابند. اما من نمی گویم که این قضیه در امسال یا سال آینده نیز اتفاق خواهد افتاد یا خیر.

با این حال، ژائو نیز اعتراف کرد که یک معامله گر نیست بلکه یک “دارنده” است:

من خودم هیچ وقت ارزهای رمزنگاری را معامله نمی کنم. معمولا خریداری می کنم و از آنها نگهداری می کنم.

پیشتر در ماه سپتامبر، ژائو مخالفت خود را با بیانیه ویتالیک بوترین در رابطه با اینکه “هیچ افزایش قیمت 1000برابری وجود نخواهد داشت”، اعلام کرد.
ژائو در آن زمان گفت:

بازار رمزنگاری قطعا 1000 برابر و حتی بیشتر رشد خواهد کرد! به حجم سرمایه دلار خواهد رسید و رشدی نزدیک به 1000 برابر خواهد داشت(دلار تنها یک ارز با موارد کاربرد بسیار محدود است).

من همچنان با بوترین مخالفم و می گویم “بازار رمزنگاری قطعا 1000برابر و حتی بیشتر رشد خواهد کرد!” حجم بازار رمزنگاری به اندازه حجم بازار دلار رشد خواهد کرد و رشدی نزدیک به 1000 برابر خواهد داشت(دلار تنها یک ارز با موارد کاربرد بسیار محدود است).

او اکنون حتی خوش بین تر به نظر می رسد، که نشان می دهد نه تنها از توئیت خود حمایت می کند بلکه مجدد آن را توئیت خواهد داشت و دوباره نگرش مثبت خود را از بازار رمزنگاری تاکید خواهد کرد:

من فکر می کنم قیمت بازار رمزنگاری خیلی بیشتر می شود. بنابراین قصد دارم توئیت خود را نگه دارم و زمانی که به آن مرحله رسیدیم که نمیدانم دقیقا چه وقتی خواهد بود، این توئیت را مجدد نشر خواهم کرد.

منبع Bitcoinist

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.