در کوین سرا از جدیدترین و داغ ترین اخبار و مطالب دنیای ارزهای رمزپایه مطلع می شوید .

ارائه بستری برای کمک به پروژه ها با ارزهای رمزنگاری توسط بلاک چیر

0 775

Blockchair Donut مکانی برای کمک به سازمان های غیرانتفاعی و پروژه های متن باز بدون ثبت نام، احراز هویت مشتری (KYC) و کارمزدهای تحمیل شده بر سرمایه گذاران است که توسط بلاک چیر راه اندازی شده.

Blockchair Donut چگونه کار می کند

بلاک چیر به خاطر موتور جستجو و تحلیل آن برای 16 بلاک چین، شناخته شده است. این سایت Blockchair Donut را راه اندازی کرد. Blockchair Donut مکانی برای سازمان های غیرانتفاعی و پروژه های متن باز جهت جمع آوری بودجه به صورت ارز رمزنگاری است. بلاک چیر امکان دسترسی مورد نیاز به پایگاه بزرگ بازدیدکنندگان خود را به این سازمان ها می دهد. این وب سایت هیچ گونه کارمزدی از سازمان های جمع آوری کمک مالی، نمی گیرد.

همانطور که در وب سایت بلاک چیر ذکر شده، Blockchair Donut بر اساس این ایده که مبلغی را به هواداران ارز رمزنگاری برگرداند، بوجود آمده و کاملا انسان دوستانه است. بلاک چیر هیچ سودی از کمپین ها نمی برد و هیچ نیازی به سرویس های تبلیغاتی آن ندارد. بلاک چیر امیدوار است که این اقدام تاثیر مثبتی بر جهان بگذارد و ضمن حمایت از سازمان هایی که در صدد هستند دنیا را به مکانی بهتر تبدیل کنند، به رشد ارز رمزنگاری کمک کند.

در دور اول کمپین های برجسته، پروژه های شناخته شده برای جامعه ارز رمزنگاری مانند بنیاد لایت کوین، پروژه تور (Tor Project) و ویکی لیکس و همچنین پروژه های کمتر شناخته شده نظیر Watsi و Kult هستند. 

کلیه سازمان های مشخص شده توسط بلاک چیر نمایش داده می شوند. این سازمان ها کمک های مالی را به صورت ارز رمزنگاری می پذیرند. اهداکنندگان می توانند اهدا ارز خود را در سه مرحله ساده انجام دهند. آنها امکان انتخاب از بین ارزهای رمزنگاری مختلف را دارند. پس از اهدا، یک رسید به صورت PDF در دسترس اهدا کننده قرار می گیرد.

آیا این وب سایت داده های کاربر را جمع آوری می کند

شعار اصلی بلاک چیر حفظ حریم خصوصی است. این وب سایت برای اهدا نیازی به فرایندهای ثبت نام یا احراز هویت ندارد. اما اهداکنندگان می توانند برای دریافت اخبار مربوط به نحوه استفاده از وجوه خود، در خبرنامه سازمان ثبت نام کنند.

اطلاعات مربوط به اهدا کنندگان با اشخاص ثالث به اشتراک گذاشته نخواهد شد. چون بلاک چیر طبق سیاست سختگیرانه “حریم خصوصی” خود، داده های کاربر را جمع آوری نمی کند و کاربران را ردیابی نمی کند.

بلاک چیر تشویق به اشتراک گذاری کمپین ها در رسانه های اجتماعی می کند تا به پروژه های غیرانتفاعی و متن باز برای بیشتر دیده شدن و جذب سرمایه جهت ادامه ماموریت خود، کمک کند. این وب سایت از کاربران ارز رمزپایه دعوت می کند تا نگاهی به برنامه های در حال انجام داشته باشند. همچنین از پروژه های غیرانتفاعی و متن باز می خواهد تا درخواستنامه پر کنند.

درباره بلاک چیر

بلاک چیر یک موتور جستجو و تحلیلی و طیف وسیعی از ابزارهای تخصصی را در اختیار دانشمندان و توسعه دهندگان کیف پول های چند ارزی و صرافی های 16 بلاک چین مختلف قرار می دهد. این شامل رابط های کاربری، ابزار Release monitor برای ردیابی هارد فورک های آینده و بروز رسانی های کُر کلاینت برای 12 بلاک چین مختلف، ردیاب ناشناس پرتفوی و نمودارهایی با داده های پولی و بلاک چین است. این وب سایت به 7 زبان ارائه می شود. اطلاعات کاربر را جمع آوری نمی کند و آنها را با اشخاص ثالث به اشتراک نمی گذارد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.