در کوین سرا از جدیدترین و داغ ترین اخبار و مطالب دنیای ارزهای رمزپایه مطلع می شوید .

شرکت بیت‌مین دستگاه جدید خود به نام “آنتماینر T21” را معرفی کرد

0 1,097

شرکت بیت‌مین در روز چهارشنبه ماینر جدید بیت کوین خود را  به نام “آنتماینر T21” معرفی کرد. این دستگاه دارای ظرفیت تولید 190 تراهش در ثانیه و بازده انرژی تقریبا 19 ژول در هر تراهش است.
بیت کوین چیست؟ آموزش کامل بیت کوین

آنتماینر T21

پس از رونمایی شرکت میکرو بی‌تی از جدیدترین دستگاه استخراج خود، شرکت بیت‌مین (بزرگ ترین رقیب آن) دستگاه استخراج “آنتماینر T21” را به طیف گسترده دستگاه های خود اضافه کرد. شرکت بیت مین در 25 اکتبر آنتماینر T21 را به معرض نمایش گذاشت که قادر به تولید 190 تراهش در ثانیه و بازده انرژی 19 ژول در هر تراهش است. این دستگاه دارای سیستم خنک شونده با هوا است.
استخراج بیت کوین چیست؟ بهترین دستگاه های استخراج بیت کوین کدامند؟

علاوه بر این، این شرکت یک طرح اختیاری نوسان بیت کوین را معرفی کرد که به مشتریان تضمین می دهد در صورت کاهش قیمت بیت کوین در یک روز به زیر سطح مشخصی در طول دوره این طرح، غرامت دریافت می کنند.

طرح محافظت از نوسانات بیت کوین، بسته به مدت زمان آن، سطوح مختلفی دارد و شرکت بیت مین ادعا می کند که “غرامت باید بلافاصله پس از شروع رویداد پرداخت شود.”

تفاوت T21 با دستگاه های سری S21

آنتماینر T21 جدیدترین نسخه از دستگاه های شرکت بیت مین پس از معرفی دو دستگاه جدید از سری S21 در ماه گذشته میلادی است. مشخصات این دو ماینر به این شرح است: دستگاه “S21 Hyd” با قدرت هش 335 تراهش در ثانیه و بازده انرژی 16 ژول در هر تراهش و  “S21” دارای سیستم خنک شونده با هوا و قدرت هش 200 تراهش در ثانیه و بازدهی حدود 17.5 ژول در  هر تراهش.

در حالی که دستگاه “S21” از لحاظ بازدهی انرژی کمی برتر از  T21 است، اما بازدهی انرژی T21 بالاتر از آنتماینر S19 است. جدول مشخصات T21 مصرف برق 3610 وات را نشان می دهد و انتظار می رود که این دستگاه در سه ماهه اول سال 2024 به دست مشتریان برسد.

T21 همچنین از نظر اندازه و وزن مشابه دستگاه S21 است.در سال جاری میلادی هر سه شرکت سازنده دستگاه استخراج چندین دستگاه جدید را به بازار عرضه کردند: شرکت بیت مین سه دستگاه، شرکت کنان دو دستگاه و شرکت میکروبی تی سه دستگاه.

منبع news.bitcoin

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.