در کوین سرا از جدیدترین و داغ ترین اخبار و مطالب دنیای ارزهای رمزپایه مطلع می شوید .

افزایش 50 درصدی قدرت هش بیت مین با 600000 تراشه جدید

0 731

بیت مین با خرید 600000 تراشه استخراج جدید، سرمایه گذاری خود در صنعت استخراج را افزایش می دهد. این شرکت با سرمایه گذاری جدید خود انتظار دارد بیش از 1 میلیارد دلار سود کسب کند.

افزایش 50 درصدی ظرفیت استخراج بیت مین

نبرد برای تولید سریع تجهیزات استخراج ارز رمزنگاری در حال اوج گرفتن است. شرکت بیت مین، غول استخراج رمزنگاری جهان، در حال سفارش تراشه های جدید استخراج با ظرفیت هش بالا است.

طبق گزارش یک خبرگزاری چینی، “اخیرا، شخصی در زنجیره تامین شرکت TSMC، یک ارائه دهنده تراشه در تایوان، این خبر را فاش ساخته است.” این منبع گزارش داد، بیت مین به تازگی 600000 تراشه استخراج را سفارش داده است.

شرکت تولیدکننده سمی کنداکتور تایوان (TSMC) با بیت مین برای تامین تراشه های آن قرارداد دارد. TSMC در زمره بهترین تولید کنندگان تراشه جهان است.

طبق این منبع، در سفارش بیت مین بعضی از تراشه ها جزو جدیدترین مدل 7 نانومتری با قدرت واحد 50 تراهش در ثانیه هستند. تراشه های 16 نانومتری نیز در این سفارش وجود دارند.

بنابراین، ناظران بر این باورند که قدرت هش بیت مین می تواند حدود 50 درصد افزایش یابد.

بیت مین در نظر دارد ارزش سرمایه خود را به 12 میلیارد دلار برساند

بیت مین با وجود ضرر در سه ماهه اول سال 2019 که تقریبا 625 دلار به آن زیان رساند، راجع به تقویت صنعت استخراج خوش بین است. در واقع با این سرمایه گذاری جدید، این شرکت انتظار دارد ارزش آن به 12 میلیارد دلار برسد.

بیت مین در فوریه سال گذشته، نسل جدید تراشه های 7 نانومتری BM1397 را معرفی کرد. آنها هم از نظر عملکرد و هم از نظر انرژی بهینه شده بودند. این تراشه ها به منظور اهداف اثبات کار برای استخراج ارزهای رمزنگاری با الگوریتم SHA-256 مانند بیت کوین و بیت کوین کش طراحی شده اند.

علاوه بر این، مدل های جدید اَنت ماینر با افزایش در سرعت هش به بازار عرضه شدند. در آوریل سال گذشته، دستگاه استخراج انت ماینر S17 Pro در دو نوع 53 ترا هش و 50 ترا هش به بازار عرضه شد.

با توجه به منابع خبری بلومبرگ، بیت مین به منظور فروش سهام خود در بورس آمریکا، در حال همکاری با متخصصان است. این رویداد ممکن است در نیمه دوم سال 2019 روی دهد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.