در کوین سرا از جدیدترین و داغ ترین اخبار و مطالب دنیای ارزهای رمزپایه مطلع می شوید .

توقف قیمت بیت کوین در سطح 52000 دلار احتمالا آمادگی برای حرکت صعودی بعدی است

0 218

طبق گزارش فالکون ایکس(FalconX) روند صعودی قیمت بیت کوین توسط حجم  بالایی از معاملات پشتیبانی می شود که این خود نشانه ای برای ادامه این روند است.

بنا به نظر Swissblock توقف روند صعودی بیت کوین در 52000 دلار می تواند نشان دهنده یک حرکت قوی قریب الوقوع باشد، زیرا ادامه افزایش 33 درصدی قیمت بیت کوین در طی چند هفته می توانست این روند را ناپایدار کند.

به این ترتیب می توان انتظار داشت که روند صعودی ادامه دار باشد و هدف بعدی بیت کوین احتمالا قیمت 57500 دلار است.

تحلیلگران Swissblock در آخرین به روزرسانی خود اعلام کردند که بیت کوین طی هفته گذشته برای اولین بار در 26 ماه گذشته به بالای 52000 دلار رسید، اما توقف شتاب آن می تواند نشان دهنده یک اصلاح برای رسیدن به قیمت های بالاتر باشد.

بیت کوین طی هفته گذشته بیش از 10 درصد افزایش قیمت داشت. این روند افزایشی از اواخر ژانویه سال  گذشته و از سطح 38500 دلار شروع  شد. این رشد  با افزایش سرعت ورودی صندوق های ETF بیت کوین در ایالات متحده همراه شد. در این هفته ورودی بیت کوین بلک راک به بیش از 28000 بیت کوین رسید.

Swissblock خاطرنشان کرد، با این حال منطقه  52000 دلار سطح مقاومت قابل توجهی را در نمودارهای بلند مدت نشان می دهد که حرکت قیمت را در سپتامبر و دسامبر  2021 محدود کرد و اکنون نیز مانعی مهم برای ادامه روند صعودی است.

این تحلیلگران عنوان کردند:

با توجه به صعود سریع 33 درصدی اخیر بیت کوین طی چند هفته گذشته، که نشان دهنده یک روند صعودی ناپایدار است، یک عقب نشینی و اصلاح برای ادامه حرکت صعودی لازم  و ضروری به نظر می رسد.

این گزارش اضافه می کند که پس از یک افت و اصلاح کوتاه مدت، بازار برای رسیدن به قیمت های بالاتر آماده به نظر می رسد و تا زمانی که بیت کوین سطح حمایت خود در نزدیک 47500  دلار را حفظ کند هر اصلاح قیمتی در آینده  می تواند یک فرصت  خرید باشد. در این گزارش آمده:

در این مرحله هرگونه اصلاح قیمت باید به عنوان یک فرصت خرید بالقوه در  نظر گرفته شود.

صرافی رمزنگاری FalconX نیز به حجم استثنایی معاملات اشاره کرده که از روند صعودی اولیه ایجاد شده در سال 2024 پشتیبانی می کند. حجمی که آخرین بار در طول بحران  بانکی ایجاد شده در مارس 2023 مشاهده شده بود.

تحلیلگران فالکون ایکس در روز  جمعه عنوان کردند، افزایش قیمت ها و  به دنبال آن حجم  پایین معاملات از نظر تاریخی نشان دهنده شکست های کاذب قیمتی در بازار ارزهای رمزنگاری بوده است. خبر خوب این که در این  مرحله، روند فعلی همراه با حجم نقدینگی است که نشان دهنده پایدار بودن حرکت صعودی است.

مارکوس تیلن، تحلیلگر 10x Research، در روز جمعه اعلام کرد که بیت کوین می تواند به هدف 57500 دلار برسد. وی همچنین به نقدینگی قوی و افزایش تقاضا در معاملات آتی بیت کوین اشاره کرد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.