در کوین سرا از جدیدترین و داغ ترین اخبار و مطالب دنیای ارزهای رمزپایه مطلع می شوید .

ثبت وایت پیپر کریگ رایت، عامل افزایش 2 برابری قیمت بیت کوین SV

0 1,081

بیت کوین SV به عنوان یک ارز برجسته، از نظر ارزش بازار یکی از بزرگترین ارزهای رمزنگاری جهان است. امروز قیمت بیت کوین SV ناگهان 200 درصد در برخی صرافی ها افزایش یافت.

طبق اطلاعات موجود در وبسایت کوین مارکت کپ، در ساعت جهانی 13:15، قیمت یازدهمین ارز رمزنگاری از نظر ارزش بازار به قیمت بالای 139.31 دلار رسید. قیمت این ارز در شروع ساعت جهانی 62.99 دلار بود که پس از آن 120 درصد افزایش یافت.

هر چند در برخی صرافی ها، افزایش ناگهانی قیمت بیت کوین SV حتی شدیدتر نشان داده شد، این ارز در صرافی سنگاپوری هوبی به مقدار 214 درصد افزایش یافته و به قیمت 195 دلار رسید.

این افزایش ناشی از اخبار منتشر شده مبنی بر ثبت حق کپی رایت وایپ پیپر و کد اصلی بیت کوین توسط کریگ رایت و قول او جهت ارجاع  این کپی رایت به انجمن بیت کوین بوده است.

طبق گزارش بیانیه ای در روز گذشته:

رایت قصد دارد به منظور حفظ منافع اکوسیستم بیت کوین، مجوزهای حق کپی رایت را به انجمن بیت کوین ارجاع دهد. انجمن بیت کوین یک سازمان صنعتی جهانی برای تجارت های بیت کوین است. این انجمن از بیت کوین SV حمایت می کند و مالکیت نرم افزار مشتری بیت کوین SV را بر عهده دارد.

داده های وب سایت مساری( Messari) نشان می دهد، حجم کل معاملات 24 ساعت گذشته بیت کوین SV به مقدار 447.6 میلیون دلار است. در حالی که طبق یک گزارش از بیت وایز اَسِت منیجمنت، حجم واقعی مبادلات این ارز با توجه به ده صرافی که ارقام صحیح و دقیق تری را نشان می دهند، رقمی نزدیک به 31.8 میلیون دلار است.

بیت کوین SV که مخفف بیت کوین ساتوشی ویژن است، یک فورک از بلاک چین بیت کوین کش می باشد که اخیرا از لیست تعداد زیادی از صرافی های معروف شامل بایننس، کرکن و شیپ شیفت حذف شده است. علت حذف شدن این ارز از لیست صرافی های مذکور، تصور آنها مبنی بر کلاهبرداری بودن آن است.

امروز بسیاری از ارزهای رمزنگاری دیگر در حال بدست آوردن سودهای چشمگیری هستند، البته نه به اندازه بیت کوین SV.

طبق داده های کوین دسک، بیت کوین گلد (BTG)، نئو (NEO)، ترون (TRX) و بیت کوین کش (BCH) همگی در طول 24 ساعت بیش از 5 درصد افزایش داشته اند.

منبع coindesk

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.