در کوین سرا از جدیدترین و داغ ترین اخبار و مطالب دنیای ارزهای رمزپایه مطلع می شوید .

آدرس های فعال روزانه بیت کوین از 1 میلیون گذر کرد

0 647

بیت کوین امروز یک مرحله جالب را گذراند، که از تاریخ 27 نوامبر 2017 تا به حال شاهد آن نبوده ایم. با توجه به داده های موجود در وبسایت کوین متریکس (CoinMetrics.io)، در حال حاضر بیش از 1 میلیون آدرس فعال روزانه وجود دارد. این رقم بر حسب تعداد آدرس های منحصر بفرد “ارسالی” یا “دریافتی” مورد استفاده در هر روز، تعریف می شود.

کوین رووک با توجه به این حرکت در توییتر نوشت:

زمانی که بیت کوین برای اولین بار رکورد یک میلیون آدرس فعال را (در تاریخ 24 نوامبر 2017) شکست، ارزش یک بیت کوین 9352 دلار و متوسط کارمزد تراکنش 3.23 دلار بود.

دیروز  قیمت هر بیت کوین 8230 دلار و متوسط کارمزد تراکنش آن 1.33 دلار بود.

در حالی که آدرس های فعال روزانه (DDA) در عمل معنای زیادی را نمی دهند آن یک معیار اندازه گیری مهم است که انتقالات واقعی و منحصر بفرد را از انتقالات مستقیم مختلف “از” یا “به” صرافی های بزرگتر جدا نشان می دهد. این واقعیت که در حال حاضر بیش از یک میلیون آدرس منحصر بفرد روی بلاک چین در حال تراکنش است برای بیت کوین خوب است.

هر چند، برای اینکه بتوان این درصد را تجسم کرد می توانیم به تخمین شرکت اوبر در مورد 14 میلیون گردش روزانه یا مقدار تخمینی 798877 آیفونی که شرکت اپل در سال 2017 طی یک روز فروخته، اشاره کنیم. در حالی که این ها مقایسه هایی بسیار متفاوت هستند، جالب توجه است که بیت کوین حجم مبادلات برخی از بزرگترین برند های دنیا را به دوش می کشد.

منبع coindesk

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.