در کوین سرا از جدیدترین و داغ ترین اخبار و مطالب دنیای ارزهای رمزپایه مطلع می شوید .

نمودارها خبر از ادامه دار بودن روند افزایشی قیمت بیت کوین می دهند

0 705

قیمت بیت کوین در هفته جاری مجددا رو به افزایش گذاشته و روند صعودی خود را که از اواسط ماه آگوست تا کنون دنبال کرده است را ادامه می دهد.
با توجه به شاخص قیمت بیت کوین در کوین دسک، روز چهارشنبه قیمت بیت کوین تا 7124 دلار افزایش یافت.
روز شنبه هفته گذشته طبق شاخص قیمت بیت کوین، قیمت این ارز با 6692 دلار شروع شد. این قیمت تا اندازه ای در طول هفته کاهش یافت و سپس روند صعودی پرنوسان خود را پی گرفت و در حال حاضر با قیمت حدود 7040 دلار مبادله می شود.
“نکته: سرمایه گذاری در بازار ارزهای رمزنگاری و توکن ها، پر ریسک و تا اندازه ای کنترل نشده است. هرکس قصد ورود به این بازار را دارد باید در نظر داشته باشد که ممکن است بخش اعظم سرمایه خود را از دست بدهد.”
برگشت بازار
پس از بازگشت افزایشی اخیر قیمت بیت کوین، چندین تحلیل گر به علائم فنی کلیدی اشاره کردند و معتقدند این ارز پس از نزدیک شدن به سطح حمایت کلیدی خود مجددا افزایش داشته است.
بیت کوین پس از رسیدن به بالاترین سطح خود در دسامبر 2017 به طور قابل ملاحظه ای کاهش قیمت داشته و از 20000 دلار به حدود 7000 دلار در حال حاضر رسیده است. اریک اروین مدیر عامل شرکت سرمایه گذاری بلاک فورس می گوید:

حرکت رو به بالای قیمت بیت کوین در نیمه دوم ماه آگوست، ناشی از سطح حمایت 6000 دلاری است. سطحی که از ابتدای ماه ژانویه به عنوان یک سطح حمایت بسیار مهم است.

دیوید گرودسکی مدیرعامل کریپتوپترن معتقد است:

نمودار این ارز دیجیتال طبق الگوی کف دوقلو در قیمت 6000 دلار شکل گرفته است.
بنابراین باید یک روند صعودی برای بیت کوین در قیمت 7250 دلار که بارها طی چند ماه به آن اشاره شد، را شاهد باشیم.

گرودسکی می گوید:

اگر بیت کوین قادر باشد از این سطح نیز بالاتر رود و سطح خود را حفظ کند، می توان صعود بالاتری را انتظار داشت. این افزایش می تواند بین 7600 تا 8000 دلار باشد.

با این حال وی هشدار داد که اگر قیمت بیت کوین به پایین تر از 6450 دلار کاهش یابد، می تواند یک هشدار جدی باشد که روند صعودی را با خطر روبرو خواهد کرد.

منبع forbes

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.