در کوین سرا از جدیدترین و داغ ترین اخبار و مطالب دنیای ارزهای رمزپایه مطلع می شوید .

توماس لی: قیمت بیت کوین افزایش خواهد یافت

0 1,177

بیت کوین (BTC) در حال رویارویی با هفتمین افت هفتگی و متوالی خود است و این در حالیست که قیمت بیت کوین در بالای مانع روانی ومهم 3000 دلار معلق است.

طبق اطلاعات موجود در وب سایت بلومبرگ، بیت کوین یک وضعیت ناراحت کننده را در پایان سال 2018 متحمل شد. بیت کوین، پنج شنبه، 13ام دسامبر، به میزان 5.4 درصد متضرر شد و از جمعه ی گذشته تقریبا 4 درصد کاهش پیدا کرد. علیرغم وجود ضرر پنج هفته ای در بازار رمزنگاری، نگرش و پیش بینی های افراد داخل این صنعت خوش بینانه است.

طبق اطلاعات وب سایت کوین سرا، قیمت بزرگترین ارز رمزنگاری در حال حال حاضر 3224  دلار است. چنین قیمتی از تاریخ سپتامبر 2017 تا به حال سابقه نداشته است و معمولا بیت کوین  به هر سمت که برود، سایر ارزهای رمزنگاری از آن پیروی می کنند.

ارزهایی من جمله اتریوم و بیت کوین کش از این روند پیروی کردند و نسبت به قیمت دلار متحمل ضررهایی شدند. ارزهای رمزنگاری اصلی در طول 6 ماه گذشته نسبت به بیت کوین، 50 الی 80 درصد افت داشتند.

توماس لی، سرپرست بخش تحقیقات در شرکت مشاوران جهانی فاندسترات، در ماه مه پیش بینی کرد بیت کوین تا پایان سال 2018 به قیمت 25,000 دلار خواهد رسید.

با وجود اینکه اوضاع مطابق میل او پیش نرفت، اما بر گفته ی خود ثابت قدم ماند. او گفت قیمت بیت کوین افزایش می یابد و نرخ آن بین 13800 و 14800 قرار خواهد گرفت.

وی پنج شنبه گفت، پیش بینی وی بر اساس تعداد کیف پول ها، استفاده از حساب ها و فاکتورهای عرضه است.

توضیحات او در مورد این واگرایی، افزایش انفجاری سال 2017، “فروپاشی” در اوضاع اقتصاد کلان و  فروش های زیاد در طول عرضه اولیه سکه ها بود.

او نوشت:

ارزش واقعی بیت کوین به طور چشمگیری بالاتر از قیمت فعلی آن است.

در واقع، قیمت حاضر بیت کوین به این معناست که میزان ارز رمزنگاری داخل کیف پول ها باید از 39,800 میلیون یورو به 13,533 یورو کاسته شده باشد.”(در صورتی که این میزان افزایش پیدا کرده ودر حال حاضر 39,800 است)

پذیرش بیت کوین به عنوان نوعی از دارایی و روند افزایش پذیرش آن جزو عواملی هستند که حرکت بیت کوین را به سال 2019 تسریع می بخشند.

او بر اساس مدل خود گفت:

اگر تعداد کیف پول های بیت کوین تنها نزدیک به 7 درصد از تعداد 4.5 میلیاردی حساب های ویزا کارت برسد، ارزش واقعی هر بیت کوین برابر با 150000 دلار خواهد بود.

او می گوید که از سوالات مکرر مردم در مورد پیش بینی قیمت ها خسته شده است و از ارائه پیش بینی پایان سال خود صرف نظر کرد.

آقای لی در مقایسه بیت کوین با دیگر سیستم های پرداخت موجود در شبکه های اجتماعی، معتقد است که ارزش هر بیت کوین تا ده سال آینده، 10 میلیون دلار خواهد بود.

طبق گزارشات، جامعه رمزنگاری در سال 2018 در کل تعداد 17 میلیون کاربر تایید شده، دارد.

در نه ماه اول امسال، تعداد کاربران تایید شده ارز رمزنگاری دو برابر شدند و از تعداد 18 میلیون به 35 میلیون افزایش یافتند.

منبع Express

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.