در کوین سرا از جدیدترین و داغ ترین اخبار و مطالب دنیای ارزهای رمزپایه مطلع می شوید .

افزایش قیمت بیت کوین باعث خروج زیادی دارایی از صرافی های ارز دیجیتال شد

0 407

صرافی‌های بزرگ ارز دیجیتال در ۲۴ اکتبر به عنوان قیمت بیت‌کوین یک جریان خروجی خالص ثبت کردند.

قیمت بیت کوین برای اولین بار در یک سال به مرز 35000 دلار رسید. حرکت وجوه به دور از صرافی ها به عنوان یک علامت صعودی در نظر گرفته می شود، زیرا نشان می دهد معامله گران در حال انتقال دارایی های خود از مبادلات به سمت ذخیره امن هستند و انتظار دارند قیمت ها افزایش یابد.

خروج ارز از صرافی ها

بر اساس داده های به اشتراک گذاشته شده توسط شرکت تحلیلی رمزارز CoinGlass، بایننس با خروج بیش از 500 میلیون دلار از صرافی در 24 ساعت گذشته، با 49.4 میلیون دلار و OKX با 31 میلیون دلار در رده های بعدی قرار دارند. اکثر صرافی های دیگر کمتر از 20 میلیون دلار خروجی ثبت کردند.

خروجی‌های خروجی از پلت‌فرم‌های رمزنگاری اخیراً پس از سقوط FTX در نوامبر 2022 به ترس‌های «بانک‌داری» منجر شده است. با این حال، جدیدترین جریان‌های خروجی بیشتر با احساسات معامله‌گران مطابقت دارند تا برداشت‌های ناشی از ترس در طول اوج بازار نزولی. داده های Glassnode تأیید می کند که جریان خروجی بیت کوین از صرافی ها در چند روز گذشته مطابق با افزایش قیمت بیت کوین افزایش یافته است.

لیکوئیدهای عظیم در موقعیت های فروش

افزایش قیمت همچنین منجر به انحلال تقریباً 400 میلیون دلار موقعیت های فروش شد. طی 24 ساعت گذشته، 94755 معامله‌گر شاهد انحلال موقعیت‌های مشتقه بودند. بزرگترین سفارش انحلال تنها در بایننس به ارزش 9.98 میلیون دلار اتفاق افتاد.

تحلیلگران زنجیره ای همچنین به نسبت ارزش بازار به ارزش تحقق یافته (MVRV) اشاره کردند، معیاری که ارزش بازار دارایی را با ارزش واقعی آن مقایسه می کند. با تقسیم ارزش بازار ارز دیجیتال بر ارزش واقعی آن محاسبه می شود.

قیمت محقق شده با میانگین قیمتی که هر سکه یا توکن آخرین بار در زنجیره جابجا شده است، تعیین می شود. نسبت MVRV در حال حاضر 1.47 است. آخرین باری که یک گاو نر وجود داشت، نسبت MVRV 1.5 بود.

ارزش کل بازار کریپتو در 24 ساعت گذشته بیش از 7.3 درصد افزایش یافته و به 1.25 تریلیون دلار رسیده است که بالاترین ارزش آن از آوریل است.

اعتقاد بر این است که کاتالیزور پشت این افزایش، گمانه زنی های زیاد در مورد راه اندازی صندوق قابل معامله (ETF) در بورس بیت کوین باشد.

منبع cointelegraph

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.