در کوین سرا از جدیدترین و داغ ترین اخبار و مطالب دنیای ارزهای رمزپایه مطلع می شوید .

بازار ارز رمزنگاری منتظر چهار رویداد مهم اقتصاد کلان در هفته جاری

0 682

اگرچه دوشنبه روز کارگر در ایالات متحده آمریکا بود و بازارهای سنتی این کشور تعطیل بودند، بازار ارز رمزنگاری هرگز تعطیل نمی شود و در هفته جاری منتظر چهار رویداد مهم اقتصاد کلان است.

طی چهار روز آینده (از سه شنبه تا جمعه)، سرمایه گذاران باید منتظر سخنرانی روسای فدرال رزرو و کمیسیون بورس و اوراق بهادار، انتشار گزارش کتاب بژ (Beige Book) فدرال رزرو و اتفاقات بعد از ضرب الاجل روز سه شنبه برای اظهار نظر در مورد فرمان اجرایی ارز رمزنگاری بایدن باشند.

گزارش کتاب بژ خلاصه ای از وضعیت اقتصادی آمریکاست که توسط فدرال رزرو تهیه می شود. این گزارش هشت بار در سال و معمولا دو چهارشنبه قبل از نشست FOMC منتشر می شود.

وضعیت فعلی بازار ارزهای رمزنگاری

به نظر می رسد بیت کوین در آستانه حرکت بزرگ بعدی خود است، زیرا تقریبا 10 روز از زمان سقوط قیمت آن در پایان ماه آگوست می گذرد و از آن زمان تاکنون در مرحله انباشت قرار دارد. متاسفانه، این حرکت بزرگ به احتمال زیاد نزولی خواهد بود. چون در کاهش اخیر، بیت کوین در مرحله انباشت هفتگی بود و پس از آن 10 درصد کاهش یافت.
بیت کوین چیست؟ آموزش کامل بیت کوین

در حال حاضر، قیمت بیت کوین در منطقه بسیار محدودی بین 20300 تا 19500 دلار نوسان می کند و 19000 دلار یک سطح حمایت قوی برای این ارز است. در ضمن، همانطور که در آخرین گزارش CoinShares ذکر شده، با نزدیک شدن بیت کوین به این سطوح، تعداد کسانی که مایل به باز کردن موقعیت شورت هستند به سرعت افزایش می یابد.
موقعیت خرید (long) یا فروش (short) چیست؟ چگونه می توان از آنها استفاده کرد؟

به هر حال، نباید از گری گنسلر و جروم پاول انتظار داشت که سخنانی ایراد کنند که به نفع بیت کوین و سایر دارایی های دیجیتال پر ریسک باشد. گری گنسلر از مخالفان سرسخت ارزهای رمزنگاری در جامعه به شمار می رود و پاول نیز با اقدامات خود برای کاهش نرخ تورم فشار زیادی را بر بازار ارز رمزنگاری وارد کرده است. 

علاوه بر این، ماه سپتامبر ماه شومی برای بیت کوین و بازار ارز رمزنگاری تلقی می شود و معروف به “سپتامبر سیاه” است. 

منبع u.today

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.