در کوین سرا از جدیدترین و داغ ترین اخبار و مطالب دنیای ارزهای رمزپایه مطلع می شوید .

علاقه بانک چین به بیت کوین می تواند باعث افزایش قیمت شود

0 585

بیت کویت اخیرا تحت تاثیر فشار فروش قابل توجهی قرار گرفت که باعث تاثیر و آسیب جدی به عوامل فنی شد. این فشار فروش علیرغم برخی تحولات بنیادین صعودی است که اخیرا رخ داده است. از جمله حمایت مالی بانک چین که می تواند یک چشم انداز صعودی را برای بیت کوین سبب شود.

حرکت بیت کوین به سمت 9400 دلار؛ احتمال سقوط بیشتر وجود دارد

در حال حاضر بیت کوین با قیمت حدود 9600 دلار و افزایش حدود 1 درصدی نسبت به روز گذشته معامله می شود که افتی قابل توجه از 10200 دلار تا این قیمت است.

این فشار نزولی در حالی است که هفته گذشته این ارز رمزنگاری با یک حرکت سریع تا 11000 دلار افزایش قیمت داشت. برخی تحلیلگران معتقدند که احتمال دارد قیمت بیت کوین همچنان کاهش یابد. سطح حمایت هفتگی برای بیت کوین 9000 دلار در نظر گرفته شده است. در صورتی که بیت کوین در حفظ این سطح شکست بخورد، قیمت می تواند به شکلی قابل ملاحظه کاهش یابد.

جاش راجر، تحلیلگر محبوب ارزهای رمزنگاری، در توییتی گفت:

به نظر می‌رسد بالاترین حد روند نزولی در حال نوسان زیر قیمت 9690 دلار است. این روند در نظر دارد مسیر قیمت را برای تشکیل پایین ترین حد روند نزولی در سطح حمایت هفتگی به زیر 9 هزار دلار برساند. سعی دارم در مورد بازار کمی انعطاف پذیر باشم و نظرم درباره آن آنقدر نزولی نباشد که قیمت چهار رقمی همچنان یک سطح فوق العاده به نظر رسد.

مقاله بانک چین در مورد بیت کوین

همانطور که می دانید بیت کوین و ارزهای رمزنگاری در چین ممنوع شده و دولت چین آن را تایید نکرده است. با این حال اخیرا مقاله ای از جانب بانک تحت حمایت دولت چین منتشر شده و در آن در مورد این که ارزهای رمزنگاری چگونه کار می کنند و چرا قیمت ها افزایش یافته بحث می شود.

سامسون موو، یکی از شخصیت های محبوب و پیشگام در صنعت رمزنگاری، در مورد این مقاله توضیح داد و عنوان کرد که این مقاله عاملی صعودی برای قیمت ارزهای رمزنگاری است:

روز گذشته بانک چین یک مقاله در مورد بیت کوین منتشر کرد. آنها در این مقاله توضیح دادند که چطور بیت کوین کار می کند، چرا قیمت آن در حال افزایش است و چرا ارزشمند است. هرگز فکر نمی کردم این اتفاق بیافتد.

اگر چه هنوز مشخص نیست که آیا این مقاله رفتار دولت را تغییر می دهد یا خیر، اما نشان می دهد که بیت کوین با وجود فشار فروش فعلی، همچنان به طور گسترده ای در سطح جهانی مورد پذیرش است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.