در کوین سرا از جدیدترین و داغ ترین اخبار و مطالب دنیای ارزهای رمزپایه مطلع می شوید .

پنج ارز برتر و پیشرو سال 2019

0 1,639

در حال حاضر می دانیم که آلت کوین ها هر کدام هدف خاصی دارند. دیدن ارزهای بیهوده یکی پس از دیگری که حواس سرمایه گذاران را به خود پرت می کنند، حال آدم را بد میکند، اما داده ها دروغ نمی گویند. بیاید به 5 ارز دیجیتال که عملکرد برتری داشته و هم اکنون در حال قرار گرفتن در روند صعودی هستند نگاهی بیندازیم.

شروع یک حرکت افزایشی دیگر در بازار ارزهای دیجیتال

ما به شنیدن سقوط ناگهانی اکثریت ارزهای اصلی کاملا عادت کرده ایم. بیت کوین بیش از 80 درصد از ارزش خود را در 12 ماه از دست داد. اتریوم نیز بیش از 90 درصد ارزش خود را از دست داد. در کل ارزهای دیجیتال در معرض خطر فراموشی قرار دارند.

حرکت افزایشی اخیر باعث شد افراد بیشتری به بیت کوین چشم بدوزند. بیت کوین با توجه به آنچه که در جستجوهای گوگل مشاهده می شود، معروف تر از رویداد راه اندازی SpaceX وElon Musk است. اما آیا اینکه بیت کوین واقعا به سطح کف رسیده یا نه، یک تحلیلگر با اعصاب قوی می طلبد.

ممکن است دارندگانی که بصورت دست پاچه ای در حال تماشای عملکرد بیت کوین هستند، از بعضی نتایج فوق العاده عقب بمانند. با خبر شدن از مقدار افزایش این آلت کوین های معروف نسبت به قیمت آنها در همین زمان از سال گذشته، احتمالا دیدگاه شما را نسبت به آنها بهتر می‌سازد.

The Rhythm Trader در توییتر اعلام کرد:

حرکت افزایشی بیت کوین در حال حاضر شروع شده است.

قیمت ها آلت کوین ها نسبت به سال گذشته بر شرح زیر هستند:

$RVN: +387%$ENJ: +382%$BNB: +303%$HOT: +188%$BAT: +173%$LTC: +157%$IOST: +122%$ONT: +111%$BCH: +87%$ADA: +82%$NANO: +81%$LINK: +72%$VET: +71%$ICX: +57%$BTC:  +37%$NEO: +36%$TRX: +32%$ETH: +24%

پنج آلت کوین برتر و پیشرو

1.راون کوین (RVN)

شاید راون کوین فراز و نشیب هایی داشته است. اما کدام یک از ارزهای دیجیتال بدون فراز و نشیب بوده اند؟ پیشینه حرکت پیوسته آن ممکن است حال شما را بد کند، اما باعث نمی شود این حقیقت که آن یک پیروزی چشمگیر است را از چشمانتان محو کند.

وقتی بحث قیمت می شود، ارزهای دیجیتال متعددی هستند که ادعا دارند عملکرد بهتری نسبت به سال گذشته داشته اند. راون کوین 387 درصد افزایش داشته است و با این وجود مردم بازار را نزولی خطاب می کنند.

2. انجین کوین (ENJ)

انجین کوین ارز محبوب گیمرها است. این واقعا تعجب آور نیست که انجین کوین در این لیست قرار گرفته است. دوست داشته باشید یا نه، احتمالا پذیرش گسترده بلاک چین به وسیله ی جوانان عاشق بازی اتفاق خواهد افتاد.

انجین کوین سابقه ای قابل اطمینان دارد که نشان می دهد عملکرد بهتری نسبت به بیت کوین داشته است. چه می توان گفت؟ برای اکثر افراد، سهولت در بازی کردن یک نیاز ضروری تر نسبت به یک سیستم مالی جایگزین است. همانطور که اخیرا اعلام شد پشتیبانی آن در بایننس چین بدون شک به افزایش ارزش آن کمک خواهد کرد.

با توجه به اینکه انجین کوین به اپلیکیشن های غیرمتمرکز اجازه می دهد بازی های بلاک چین بسازند و توکن ها و قراردادهای سفارشی را ایجاد کنند، این آلت کوین از سال گذشته در همین زمان، یک رشد عظیم برابر با 382 درصدی داشته است.

3. بایننس کوین (BNB)

وقتی نوبت بایننس می رسد حتی صحبت در مورد آن سخت می شود. حتی طرفداران افراطی بیت کوین برای این توکن از صرافی قدرتمند بایننس یا حداقل خالق قدرتمند آن که به قول خود “تلاش در جهت بالا بردن پیوسته بایننس کوین دارد” احترام قائل می شوند.

در نگاه اول، آیا توکنی که با استفاده از کارمزدهای کمتر و امتیازات متعدد به اعضای خود به آنها انگیزه می دهد، مهیج نیست؟ راه اندازی صرافی غیرمتمرکز بایننس چین، عرضه اولیه پروژه های بزرگ در پلتفرم لانچ پد بایننس و حضور ژانگ پنگ ژائو در رسانه های اجتماعی، اصلا جای تعجب نیست که بایننس کوین یکی از رقیبان اصلی در حرکت افزایشی جدید باشد.

بایننس کوین در حال حاضر 303 درصد از سال گذشته در همین زمان افزایش یافته است.

4. هولو (HOT)

هولو کاملا غیر متمرکز است. طوری که مقایس پذیری آن یک مسئله دیده نمی شود و در حقیقت طبق ادعای این شرکت، فناوری این ارز آنقدر ماهرانه است که خود را به عنوان یک بلاک چین به حساب نمی آورد. در عوض خود را به عنوان یک دفتر کل توزیع شده که قابلیت اجرا به وسیله کاربران را دارد، محسوب می شود.

با این حال، به این تیم مسر که موزیلا و دلوتی پشتوانه آن هستند، افتخار می کنیم. این ارز به یقین مخاطبان خود را خواهد داشت. هولو از همین زمان در سال گذشته به مقدار 188 درصد افزایش یافته است.

5. بیسیک اَتنشن توکن (BAT)

بیسیک اتنشن توکن 173 درصد به مدت یک سال اوج گرفت و همچنین در لیست ارزهای کوین بیس قرار گرفت اما گویا در حافظه کوتاه مدت افراد چیزی بخاطر نمانده است.

نگرش شما به آلت کوین های بالا هر چه که باشد، این واقعیت پایدار باقی خواهد ماند که اگر برگ های برنده ی آنان دلیلی برای اتکا نباشد، اکنون فصل آلت کوین است.

در حقیقت، ضرورت بازار نزولی در این موارد دیده می شود. روند نزولی بازار پروژه های در حال شکست و آنهایی را که قادر به رقابت با سایر ارزها نیستند، را از بازار دور می اندازد و برای شرکت ها این امکان را فراهم می کند تا با یک تعهد جدی از سایرین جلو بزنند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.