در کوین سرا از جدیدترین و داغ ترین اخبار و مطالب دنیای ارزهای رمزپایه مطلع می شوید .

استخراج بلاکی به اندازه دارایی ساتوشی ناکاموتو

0 1,148

روز گذشته شاهد افزایش فعالیت نهنگ های بیت کوین بودیم، با ترانش هایی غافلگیرانه ای که بر روی بلاک چین بیت کوین ثبت می شد. اما در این بین یک بلاک خاص بسیار جلب توجه می کرد.

یک بلاک با مقدار 5 درصد از کل بیت کوین عرضه شده

در بلاک شماره 606641 مقدار تراکنش های موجود بیت کوین برابر 903592.118 بیت کوین بود. این میزان بیت کوین تقریبا برابر 5 درصد از کل بیت کوین های عرضه شده است و قابل مقایسه با میزان بیت کوین هایی است که احتمال می رود ساتوشی ناکاموتو در اختیار دارد. بر اساس برآوردها میزان بلاک های استخراج شده توسط ساتوشی ناکاموتو بین 900 هزار تا یک میلیون بیت کوین است.

این بلاک که توسط استخر استخراج آنتپول استخراج شده، فقط دارای 0.25 بیت کوین کارمزد بود و بار دیگر نشان می دهد که این سیستم کمترین میزان هزینه را برای انتقال های بزرگ دریافت می کند.

برای مشاهده و بررسی این بلاک اینجا کلیک کنید.

پیش از این، ربات بررسی کننده نهنگ های بیت کوین، یک تراکنش را که در آن 57577 بیت کوین منتقل شده بود، شناسایی کرد.

بلاک های کناری بلاک 606641 نیز دارای مقادیر قابل توجهی بیت کوین بودند. بلاک قبل از آن محتوی  230343 بیت کوین با کارمزد 0.24 بیت کوینی بود و در بلاک قبل تر از آن نیز 66643 بیت کوین با کارمزد 0.4 بیت کوین منتقل شده بود.

ارزهای جابجا شده ممکن است بخشی از ارزهای صرافی ها در کیف پول های سرد باشد

یکی از محتمل ترین توضیحات در مورد این انتقالات، احتمال جابجایی ارزها بین کیف پول های  سرد است. آخرین صرافی که مقدار زیادی بیت کوین دریافت کرده بود، صرافی هیوبی در تاریخ 4 دسامبر بود.صرافی بایننس نیز روز سه شنبه جابجایی را بین کیف پول های سرد خود انجام داده بود.

مقدار ارزهای این بلاک می تواند به چندین کیف پول مختلف انتقال یافته باشد، زیرا هیچ گونه اطلاعاتی در مورد شناسایی کیف پول یا آدرس در زمان استخراج بلاک وجود ندارد. وال آلرت اظهار داشت:

اغلب تراکنش های ثبت شده مشابه رفتار صرافی ها است.

انتقالات بزرگ بیت کوین ممکن است علامتی برای فروش یا تحت تاثیر قرار دادن قیمت بیت کوین باشد. این مقدار ارز در روزی منتقل شد که قیمت بیت کوین بسیار بی ثبات بود و از زیر 7200 دلار به بالاتر از 7500 دلار افزایش یافت. اما حجم کم مبادلات امکان افزایش قیمت زیاد را کاهش می دهد. قیمت بیت کوین در زمان انجام تراکنش های بزرگ در حدود 7400 دلار بود.

علاوه بر این بلاک های سنگین، بررسی کننده های نهنگ ها خاطر نشان کردند که سارقان Upbit با تراکنش 1000 تا 10000 اتریومی، آنها را به آدرس های جدید منتقل کردند.

منبع bitcoinist

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.