در کوین سرا از جدیدترین و داغ ترین اخبار و مطالب دنیای ارزهای رمزپایه مطلع می شوید .

بررسی روند بازار؛ بیت کوین و آلت کوین ها در مسیر موج خرید

0 793

قیمت بیت کوین توانست سطح مقاومت 6500 دلار را بشکند و حتی به سطح مقاومت 6550 دلار برسد. سطح مقاومت ماهانه بیت کوین در 6600 دلار پیش از شروع یک روند اصلاحی کوتاه مدت، قرار دارد. قیمت بیت کوین کش با یک افزایش 15 درصدی از سطح مقاومت 600 دلار عبور کرد. اتریوم و ریپل نیز یک افزایش قیمت مناسب را تجربه کرده و با ایجاد یک سطح حمایت مناسب، برای وارد شدن به فصل تازه ای از روند افزایشی آماده شده اند.

قیمت بیت کوین

در یک حرکت صعودی قیمت بیت کوین به بالاتر از سطح مقاومت 6500 دلار رسید. حرکت بیت کوین به سمت سطوح مقاومت 6550 و 6600 دلار در کوتاه مدت خواهد بود. در حال حاضر قیمت بیت کوین در حدود 6520 دلار است. سطح حمایت کوتاه مدت بیت کوین در 6500 دلار قرار دارد. در صورت ایجاد یک روند افزایشی مناسب، بیت کوین می تواند از سطح مقاومت 6550 دلار عبور کرده و حتی به نزدیک سطح قیمتی 6600 دلار برسد. به نظر می رسد خریداران می توانند با ایجاد فشار قیمت ها را تا 6650 دلار افزایش دهند.

قیمت اتریوم

قیمت اتریوم همچنان روند افزایشی خود را ادامه می دهد و در حال حاضر از سطح مقاومت 220 دلار عبور کرده است. اتریوم علائم افزایشی زیادی را نشان می دهد و چنین به نظر می رسد که یک شتاب کوتاه مدت را به سمت قیمت 225 و 230 دلار خواهد داشت.

در صورتی که یک تصحیح قیمت نزولی وجود داشته باشد، سطح حمایت کوتاه مدت در 215 دلار قرار دارد و در صورت ادامه روند سطح حمایت کلیدی 210 دلار است که پیش از این سطح مقاومت برای این ارز بود.

قیمت بیت کوین کش و ریپل

قیمت بیت کوین کش یک حرکت تازه را آغاز کرده و از سطوح مقاومت 575 دلار و 600 دلار عبور کرد. قیمت بیت کوین کش 15 درصد افزایش یافت و به نظر می رسد در حال آماده شدن برای آزمودن قیمت 650 دلار است. سطح حمایت اصلی در سطح 620 دلار قرار دارد.

قیمت ریپل بسیار کم نوسان بود و یک اصلاح قیمتی به زیر 0.54 را داشت. به نظر می رسد قیمت ریپل می تواند به کاهش خود ادامه دهد و به نزدیک سطح حمایت 0.525 دلار نزدیک شود. در این سطح احتمالا مجددا موج خرید غالب خواهد شد.

سایر آلت کوین ها

بسیار از آلت کوین های کوچک نیز از این شرایط کششی اخیر بازار سود بردند و بیش از 5 درصد افزایش را تجربه کردند. از جمله : جی ایکس چین(GXS)، بیتمارک(BTM)، زیکش(ZEC)، آروارا(AOA)، کوانتوم(QTUM) و زن کش(ZEN). کوانتوم نیز با عملکردی مناسب توانست به بالاتر از سطح مقاومت 4 دلار برسد.

به طور کلی به نظر می رسد خریداران بیت کوین به سرعت در حال ظهور هستند و احتمالا منجر به صعود قیمت بیت کوین به سطح 6600 تا 6650 دلار خواهند شد. اگر بیت کوین بتواند از مانع بزرگ 6700 دلار عبور کند، باعث تقویت افزایش قیمت های بازار خواهد شد و آلت کوین هایی مانند اتریوم، ریپل، بیت کوین کش، نئو، لایت کوین، آیکان و بایننس کوین احتمالا یک حرکت افزایشی قدرتمندی را تجربه خواهند کرد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.