در کوین سرا از جدیدترین و داغ ترین اخبار و مطالب دنیای ارزهای رمزپایه مطلع می شوید .

بررسی روند بازار؛ کاهش قیمت بیت کوین و آلت کوین ها

0 578

قیمت بیت کوین در تلاش بود که سطح مقاومت 6600 تا 6650 دلار را بشکند. اما با شکست جهت عبور از سطوح مقاومت، شروع به کاهش کرد به طوری که از سطح حمایت 6500 دلاری خود نیز عبور کرد. به طور مشابه، افزایش فشار فروش باعث شد تا آلت کوین های دیگر نظیر اتریوم، ریپل، بیت کوین کش، نئو و آیوتا نیز کاهش قیمت داشته باشند. به طور کلی روند قیمتی در حال حاضر نزولی است و احتمالا کاهش بیشتری را در ساعت های آینده ثبت خواهد کرد، مگر این که فشار خرید مجددا غالب شود.
قیمت بیت کوین
همانطور که قبلا گفته شد، بیت کوین باید از سطح مقاومت 6650 دلار عبور کند تا بتواند روند صعودی خود را حفظ کرده و به قیمت 6800 دلار برسد و اگر نتواند از این سطح مقاومت عبور کند کاهش قیمت خواهد داشت.
بیت کوین نتوانست این سطح مقاومت را بشکند و بنابراین کاهش یافت و منجر به نزولی شدن قیمت و نزدیک شدن به سطح حمایت 6400 دلار شد. پیش بینی می شود که اگر خریداران نتوانند سطح حمایت 6400 دلار را حفظ کنند، احتمال کاهش بیشتر قیمت تا 6250 دلار در کوتاه مدت وجود خواهد داشت.
قیمت اتریوم
قیمت اتریوم در حال حاضر در حدود 5 درصد کاهش را ثبت کرده و به زیر سطح حمایت 225 دلاری قبل خود رسیده است. اتریوم در عبور از سطح مقاومت 235 دلاری شکست خورد و در حال حاضر به نزدیک سطح حمایت 215 دلار مبادله می شود. اگر موج فروش همچنان غالب باشد، قیمت ممکن است از سطح حمایت 215 دلار نیز عبور کند. در صورت نزول قیمت سطح حمایت بعدی در 204 دلار قرار دارد. در صورت صعود سطح حمایت قبلی 225 دلاری اکنون به عنوان سطح مقاومت خواهد بود.
بیت کوین کش و ریپل
بیت کوین کش یک حرکت نزولی تازه را آغاز کرده است و از سطوح حمایت 540 دلار و 520 دلار عبور کرد. بیت کوین کش در حال حاضر 4.5 درصد سقوط داشته و به نظر می رسد می تواند تا سطح حمایت 500 دلار کاهش یابد که در این صورت سطح حمایت کلیدی بعدی در 480 دلار قرار خواهد داشت.
قیمت ریپل یکی از بدترین عملکردها را داشت و حتی تا 8 درصد کاهش را ثبت کرد. ریپل در حال حاضر روند نزولی دارد و می تواند تا سطح حمایت 0.51 دلار کاهش یابد.
سایر آلت کوین ها
بسیاری از آلت کوین ها اخیرا با یک فشار فروش مواجه شده اند و کاهش قیمت داشته اند از جمله FUN، XIN، AOA، RHOC، AION، XEM، IOST، GNT، XLM، KCS، RDD و WAN.
به طور کلی بیت کوین در حال حاضر با حفظ روند نزولی در زیر قیمت 6600 دلار مبادله می شود. اگر قیمت بیت کوین روند خود را اصلاح نکند احتمال عبور از سطح حمایت 6400 دلار و رسیدن به سطح حمایت 6300 دلار وجود دارد. به همین ترتیب اتریوم و ریپل می توانند به دنبال بیت کوین کاهش قیمت داشته و در کوتاه مدت نزول قیمت داشته باشند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.