در کوین سرا از جدیدترین و داغ ترین اخبار و مطالب دنیای ارزهای رمزپایه مطلع می شوید .

Binance.US دو ارز نئو و کازموس را لیست می‌کند

0 572

شعبه آمریکایی صرافی بزرگ ارزهای رمزنگاری بایننس پشتیبانی از دو ارز نئو و کازموس را به پلتفرم خود می افزاید.

Binance.US روز گذشته اعلام کرد که از تمام مبادلات این دو ارز از 31 اکتبر(امروز) پشتیبانی می کند. نئو و کازموس هر دو در بین 20 ارز برتر از نظر ارزش بازار قرار دارند. طبق این اعلامیه کاربران می توانند قبل از فعال شدن مبادلات در فردا ساعت 9 صبح به وقت محلی، انتقالات خود به صرافی را انجام دهند.

کازموس یک بستر مبتنی بر بلاک چین را فراهم می کند که به عنوان واسطه بین بلاک چین های مختلف کار می کند. این شرکت اکوسیستم خود را در مارس 2019 و پس از فروش 17.3 میلیارد دلاری توکن های خود در آوریل 2017، راه اندازی کرد.

نئو یک پلتفرم برنامه بلاک چینی متن باز غیرمتمرکز است. در ماه سپتامبر نئو به عنوان اولین عضو بلاک چینی پروژه متن باز مایکروسافت به نام بنیاد دات نت بود.

در حال حاضر نئو با بیش از 6.5 درصد افزایش، با قیمت 10.95 دلار در حال مبادله است. در عین حال کازموس با 0.3 درصد کاهش قیمت و با نرخ 3.1 دلار مبادله می شود.

بایننس توکن مورد تایید SEC را لیست کرد

در اوایل این هفته پلتفرم اصلی بایننس، توکن بلاکس تک را لیست کرد. این شرکت مبلغ 250000 دلار را بابت اطمینان از لیست شدن توکن خود به بایننس پرداخت کرده است. در واقع آنها 833333 توکن STX را برای بایننس واریز کرده اند.

لیست شدن توکن STX به دنبال فروش 23 میلیون دلاری این توکن که مطابق با مقررات +A کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا(SEC) بود، انجام شد. مقررات +A نوعی عرضه عمومی اولیه برای استارتاپ هایی است که نیاز به سرمایه اولیه دارند و اعضا عمومی می توانند در آن شرکت کنند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.