در کوین سرا از جدیدترین و داغ ترین اخبار و مطالب دنیای ارزهای رمزپایه مطلع می شوید .

پشتیبانی کیف پول رسمی بایننس از ریپل و کارت اعتباری

0 775

تراست والت، کیف پول رسمی صرافی بایننس، خریدها را با استفاده از کارت اعتباری و توکن XRP ریپل پشتیبانی می کند.

بایننس در جولای سال گذشته کیف پول تراست را خریداری کرد.

طبق اعلام مطبوعات، کاربران اکنون قادر به ارسال، دریافت، ذخیره و تبدیل ریپل با استفاده از تراست والت هستند. طبق گفته سایت رسمی این کیف پول، تراست والت نیز از بیت کوین، اتریوم، لایت کوین و بیت کوین کش و همچنین هر گونه توکن ERC20 و ERC721 پشتیبانی می کند.

این کیف پول پیرو همکاری با یک شرکت پردازش پرداخت به نام سیمپلکس (Simplex) اکنون نیز خرید XRP، بیت کوین، بیت کوین کش، لایت کوین و اتریوم را با استفاده از کارت های اعتباری و بدهی پشتیبانی می کند.

در این خبر نیز تراست والت کور به عنوان یک کتابخانه نرم افزاری میان پلتفرمی و متن باز جدید که توسط این شرکت ارائه شده است، توسعه دهندگان را قادر به ساختن اپلیکیشن ها و کیف پول های غیر متمرکز بومی بیشتر می کند.

علاوه بر این، ویکتور رادچنکو، بنیانگذار تراست والت بیان کرد، این کتابخانه توسعه دهندگان مستقل را قادر به ادغام بلاک چین های جدید با این کیف پول می کند.

بایننس که در حال حاضر بزرگترین صرافی رمزنگاری از نظر میانگین حجم مبادلات است، در پایان ماه ژانویه از خرید با استفاده از کارت اعتباری و کارت بدهی از طریق سیمپلکس پشتیبانی می کند.

همچنین طبق گزارشات، کیف پول بایننس و صرافی غیرمتمرکز بایننس با کیف پول آفلاین لجر نانو S ادغام خواهند شد. صرافی غیرمتمرکز بایننس یک صرافی همتا به همتا (peer-to-peer) مبتنی بر بایننس چین است. بایننس چین، یک شبکه آزمایشی است که در ماه گذشته توسط این شرکت راه اندازی شد.

پایان ماه نوامبر سال گذشته در اخبار اعلام شد که یک صرافی غیرمتمرکز دیگر به نام بِکس، 15 میلیون دلار سرمایه را با حمایت صرافی های بزرگی مانند هوبی و اوکی کوین جمع کرده است.

منبع Cointelegraph

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.