در کوین سرا از جدیدترین و داغ ترین اخبار و مطالب دنیای ارزهای رمزپایه مطلع می شوید .

مدیر باکت: انقلاب ارزهای رمزنگاری نزدیک است

0 1,103

مدیر عامل شرکت Intercontinental Exchange(ICE)، پلتفرم تجاری در حال ارائه باکت ، می گوید قصد دارد به ایجاد  یک “انقلاب” در این بخش که شبیه به انقلاب تجارت انرژی که 15 سال قبل اتفاق افتاد، کمک کند.

انقلاب رمزنگاری با انقلاب صنعت تجارت انرژی که در اوایل سال 2000 رخ داد، منطبق است

کلی لوفلر در گفتگو با نشریه فورچون پیرو، خبر بکارگیری آدام وایت، معاون کوین بیس را به عنوان مدیر اجرایی باکت ، بروز یک عملکرد تکراری در حرکت های بازارساز ICE در دهه ی گذشته را برای بازار رمزنگاری پیش بینی کرد.

باکت (Bakkt) که طبق برنامه ریزی پیشین در ماه آینده راه اندازی خواهد شد، از زمان اعلام خبر راه اندازی، توجهات بسیاری را به خود جلب کرده است.

او به این نشریه گفت:

بازار دیجیتال مثل بازار انرژی در اوایل سال 2000، تقسیم شده است. ICE در جذب نهادهای بیشتر و بیشتر در تجارت انرژی پیشگام است و این چیزی است که بازار نقدی امروز را ایجاد کرده است.

ما به انقلابی با همان مقیاس نزدیک هستیم.

باکت قصد دارد از استفاده ی محصولات تجاری غیرفعال و بدون نظارت، با توجه به اساس کار متمرکز خود بر گسترش سرمایه گذاران نهادی، جلوگیری کند تا از این طریق برخی از نگرانی های شخصیت های رمزنگاری را که معتقدند عدم تعامل فیزیکی با خود بیت کوین در نهایت منجر به آسیب زدن به اعتبار و موفقیت آن می شود را تسکین بخشد.

لوفلر در پستی روز دوشنبه در این باره اعلام کرد که ویژگی های اضافه شده اطمینان بیشتری را ایجاد می کند. او نوشت:

این نکات باید همچنین تصورات غلط را در مورد تلفیق، فشار و تجدید نظر را که از ویژگی های ما نیست، حذف کند.

اصول فنی

کوین بیس نیز خود به طور فعالانه به دنبال جذب بازارهای نهادی است. این صرافی اوایل امسال پلتفرم Coinbase Pro خود را راه اندازی کرد و تایید کرد که آن عملکردهای خود را با دارایی های جدید ارز رمزنگاری  به سمت جلو پیش خواهد برد.

شرکت ICE در حال حاضر با ارائه پیشنهادات مورگان استنلی، طرفدار پروپاقرص وال استریت، سیتی گروپ و گلدمن ساکس که همه ی آن ها گفته اند قصد دارند در بخش معاملاتی فعال شوند، مواجه است.

در این ضمن آقای وایت این روایت رایج را درباره ی فضای فعلی بازار تکرار کرد که :

علاقه سرمایه گذاران نهادی  واقعی است اما بسیاری از آنها در انتظار حمایت مناسب نشسته اند.

او به نشریه فورچوون گفت:

اما سطح زیر ساخت سایت های مبادلاتی موجود، اغلب نیاز های آنان را برطرف نمی کند. به همین دلیل آنها در حاشیه بازار منتظر مانده اند.

بازارهای رمزنگاری به راه خودشان می روند، و در این بین ما  شاهد بازارهای صعودی و نزولی هستیم. اما مهم این است که تعداد تراکنش های روزانه برای همه ی ارزهای رمزنگاری سال به سال رو به جلو حرکت می کند.

منبع bitcoinist

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.