در کوین سرا از جدیدترین و داغ ترین اخبار و مطالب دنیای ارزهای رمزپایه مطلع می شوید .

افت دوباره قیمت بیت کوین و ظهور شاخص های نزولی

0 907

افزایش و کاهش های قیمت بیت کوین طی شش هفته گذشته به امری عادی تبدیل شده است. در یکی دیگر از این افت و خیز ها، قیمت بیت کوین در حفظ روند افزایشی خود بار دیگر شکست خورد. اکنون خطر کاهش بیشتر و چهار رقمی شدن دوباره قیمت بیت کوین وجود دارد.

بار دیگر؛ چهار رقمی شدن بیت کوین

روزی دیگر و افتی دیگر. این الگویی است که امسال بارها و بارها مشاهده کرده ایم، زیرا بیت کوین بین سطوح حمایت و مقاومت دائم در حال نوسان است. روز گذشته بیت کوین نتوانست سطح قیمتی 10840 دلار را حفظ کند و حرکتی به سمت 11 هزار دلار داشته باشد. در نتیجه بیت کوین با افتی نسبتا شدید به سطح قیمتی 10130 دلار برگشت.

قیمت پادشاه ارزهای رمزنگاری امروز بسیار ناپایدار بود و ممکن است به زیر 10 هزار دلار برسد. طبق گفته معامله گری با نام مستعار کریپتوهمستر، خط روند هفتگی شکسته شده و وحشتی در بازار به وجود آمده که قیمت بیت کوین می تواند به زودی به حدود قیمتی 9 هزار دلار افت کند.

سطح حمایت مشخص است. روند شکسته شده و سطح فیبوناچی 23.6 درصد را لمس کرده است.

فروش افزایش یافته، اما هیچ برگشتی ندارد و همه جا صحبت از ترس رسیدن قیمت به 9500 دلار و 8000 دلار است.

آیا بازار نزولی بازگشته است؟

معامله گری با نام بیگ کانیس چشم انداز خوبی را برای بیت کوین نمی بیند. وی عنوان کرد که شاخص هفتگی میانگین متحرک همگرایی-واگرایی بار دیگر به سمت علائم بازار نزولی حرکت می کند. از این اندیکاتور در تحلیل تکنیکال برای به دست آوردن قدرت ، جهت و شتاب در یک روند استفاده می شود .

میانگین متحرک همگرایی- واگرایی هفتگی روندی متقاطع را در هفته های پیش رو دارند…. آخرین باری که این شاخص ها متقاطع بودند بازار نزولی بود…. هیستوگرام به پایین آمدن و منفی شدن ادامه می دهد.

این شاخص در حالی ظاهر شده که سایر مبادله گران نیز متوجه از دست رفتن نیروی افزایشی شده اند.

بیت کوین امروز تا 6.5 درصد کاهش را تجربه کرد. در صورتی که این روند کاهشی حفظ شود و قیمت بیت کوین به زیر 10 هزار دلار برسد، این پنجمین بار خواهد بود که قیمت بیت کوین از 4 ماه پیش چهار رقمی می شود. سطح حمایت اصلی برای بیت کوین در سطح 9200 دلار قرار دارد و عبور از این سطح قیمتی ممکن است افت شدیدی را برای بیت کوین سبب شود. اما همانطور که قبلا نیز شاهد بوده ایم همیشه بازگشت موج جدیدی از خرید و افزایش قیمت وجود داشته است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.